"Це був для неї справжній удар": Батько Кузьми Скрябіна розповів, як внучка пережила смерть батька

Зараз Барбара навчається на п'ятому курсі медичного університету в Києві.

Кузьма Скрябін з донькою Барбарою. Фото:ТСН

Цього року Кузьмі Скрябіну виповнилося б 50 років. Сьогодні в честь артиста влаштовують концерти пам'яті, переспівують його пісні, читають його книги. Однак найбільше Кузьми не вистачає його рідним - батькам, дружині і дочці Барбарі, передають Патріоти України.

Днями Катя Осадча зустрілася з батьком артиста Віктором Кузьменком і він розповів, як вони пережили смерть сина. "Нам його дуже не вистачає. Тому що ми жили ним, він жив нами. Возив нас з собою в подорожі. Ми були в Римі, були в Стамбулі, в Парижі, були в Софії. Нас нічого не хвилювало. У нього все дуже швидко виходило", - розповів батько артиста.

Чоловік зізнається, що зараз у них з дружиною в пріоритеті їх внучка, дочка Андрія Барбара. Дівчина не пішла по стопах батька і зайнялася медициною.

"Для нас зараз дуже важлива наша внучка, його дочка Барбара. Вона вже на п'ятому курсі медичного університету в Києві. Вчиться добре. Це нас радує", - зізнався чоловік Також пан Віктор не приховує, що смерть батька стала справжнім ударом для дівчини. Вона дуже важко пережила те, що трапилося і їй навіть довелося звертатися до фахівців за допомогою.

"Внучка звичайно сильно пережила цей період. Довелося і до лікарів звертатися. Вона навіть до цього часу не може прийти в себе, так само як і ми. Вона - єдина дочка у свого тата. А він у нас був єдиний син", - зазначив батько артиста.

"Скажу відверто": Мирон Маркевич назвав причину, чому пішов з "Карпат"

неділя, 21 липень 2024, 22:30

Мирон Маркевич прокоментував своє рішення піти у відставку з посади головного тренера львівських "Карпат", передають Патріоти України. 73-річний український фахівець розповів, що у нього та керівництва "зелено-білих" було різне бачення амбіцій команди ...

Пощастить не всім: Синоптикиня розповіла, коли і які області України відчують помітне похолодання

неділя, 21 липень 2024, 22:00

Найближчими днями в Україні триматиметься комфортна літня погода, без екстремальних температур та грозових дощів. Відчутне короткочасне похолодання прийде у північні області у четвер, 25 липня, передають Патріоти України. Таким прогнозом поділилася у T...