Це ж скільки треба було випити? Путінський "гібрид" поскаржився на наступ поляків на Донбасі (відео)

Колаборант впевнено заявив, що нібито бачив польську військову техніку.

Українські військові поблизу Слов'янська. Фото: соцмережі.

Так званий співголова "Харківського руху "опору" в Донецьку і Луганську" Віктор Скляров розповів в інтерв'ю терористам, що в 2014 році під Слов'янськом нібито воював із поляками, передають Патріоти України.

"Цей бій був у кінці травня - початку червня. Це була Трійця. У Слов'янську, Семенівці. Нас атакував дуже серйозний підрозділ з боку ЗСУ. Але швидше за все це були не ЗСУ, а поляки, тому що були польські БТРи і два танка. Ми брали участь в бою. Сам мій підрозділ, моя позиція, ми зробили маневр ліворуч, обійшли їх. Ми їх атакували, підбили один БТР ПТУРами. З трьох ПТУР у нас спрацював тільки один "Фагот", два інших не спрацювали. Ми підбили б більше техніки", - сказав бойовик.

За словами Склярова, "іноземці" нібито злякалися і почали відходити. Терорист поскаржився, що в бою були ліквідовані бойовики "Циган" і "Північ". "Швидше за все це були навіть не ЗСУшники, а поляки. Я сам військовий, я знаю. На цих БТРах зазвичай поляки в боях і беруть участь. Тільки вони воювали не за Україну. Вони воювали за велику Польшу. Вони використовують привід, для того, щоб потім проникнути і захопити як мінімум по Дніпро", - сказав терорист.

У мережі висміяли "мемуари" Склярова. Найбільше користувачів розсмішила розповідь про БТР поляків. "Феєричний кацапський дов**об! Просто феєричний! Польські БТРи", "Польські БТРи, в них нег*и. А командували євреї. Прямо з Тель-Авіву команди роздавали. І так протягом дня, поки кокс не забрали", - пожартували в мережі.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...