Цей в Карпатах не замаскується: Ватажок "ДНР" знову заплутався у "бандерівцях" (відео)

Очільник донецьких терористів під час так званої прямої лінії з мешканцями окупованої території вирішив розповісти про "правильну" історію.

Терорист Захарченко. Фото: скрін відео

Ватажок ДНР Олександр Захарченко переплутав сучасну політичну партію УНА-УНСО з діючими під час Другої світової війни формуваннями УПА і ОУН. Відповідне відео зі спічем ватажка бойовиків опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.

"Ідеологія має на увазі під собою і уроки державності, і правильне викладання правильної історії. Тієї історії, де герой - це Матросов, де герої - це захисники Сталінграда, де переможці - це бійці, які штурмували рейхстаг. А лиходії - це бандерівці, це воїни визвольної УНА-УНСО, це фашисти", - заявив Захарченко в ході прямої лінії з жителями окупованого Донбасу.

Ватажок "ДНР", судячи з усього, переплутав політичну партію УНА-УНСО (Українська національна асамблея - Українська націоналістична самооборона, створена в 1991 році) з УПА (українська повстанська армія, яка діяла з весни 1943 року) і ОУН (організація українських націоналістів, заснована в 1929 році, під час Другої світової її лідером був Степан Бандера). Так що з історією у ватажка терористів у школі було очевидно дуже туго.

Останній раз у цьому році: Коли українці зможуть спостерігати унікальне зоряне явище

середа, 13 грудень 2017, 15:57

Перед спостереженням рекомендують 30 хвилин побути на вулиці, щоб очі звикли до темряви. Уночі 14 грудня українці зможуть спостерігати один із найпотужніших "зіркових дощів" - зорепад "Гемініди". Про це свідчить пост NASA у соцмережі Twitter, повідомля...

У Кабміні анонсували нове підвищення пенсій в Україні: Стали відомі всі подробиці

середа, 13 грудень 2017, 15:51

Виплати виростуть для 550 тис. військових пенсіонерів. Механізм буде аналогічний тому, що був введений восени для більшості українських пенсіонерів. Пенсії військових пенсіонерів зростуть у середньому на 1,5 тис. грн завдяки законопроекту про осучаснен...