
Опівночі 29 січня, патрулюючи місто Черкаси, службовий автомобіль рухався вулицею Чорновола, коли інспектори помітили чоловіка на зупинці громадського транспорту. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Черкас, інформують Патріоти України.
Охоронці порядку підійшли до черкащанина та з`ясували, що у нього відкритий перелом ноги. Пенсіонер був притомний і зміг розповісти, як трапилась біда.
Пізно ввечері він повертався додому, проте послизнувся та впав на зупинці. Він присів на лаву і почав кликати на допомогу перехожих, які проходили повз, не звертаючи уваги на пенсіонера.
Натомість до нього підійшли невідомі особи та ще й викрали барсетку. У чоловіка в кишені залишився розряджений мобільний телефон, тож самостійно викликати "швидку" він не міг. Таким чином дідусь просидів на зупинці три години.
Патрульні поліцейські викликали медиків і допомогли лікарям доправити потерпілого до 3-ої міської поліклініки. Потім повідомили рідним про його місце знаходження.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...