
Опівночі 29 січня, патрулюючи місто Черкаси, службовий автомобіль рухався вулицею Чорновола, коли інспектори помітили чоловіка на зупинці громадського транспорту. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Черкас, інформують Патріоти України.
Охоронці порядку підійшли до черкащанина та з`ясували, що у нього відкритий перелом ноги. Пенсіонер був притомний і зміг розповісти, як трапилась біда.
Пізно ввечері він повертався додому, проте послизнувся та впав на зупинці. Він присів на лаву і почав кликати на допомогу перехожих, які проходили повз, не звертаючи уваги на пенсіонера.
Натомість до нього підійшли невідомі особи та ще й викрали барсетку. У чоловіка в кишені залишився розряджений мобільний телефон, тож самостійно викликати "швидку" він не міг. Таким чином дідусь просидів на зупинці три години.
Патрульні поліцейські викликали медиків і допомогли лікарям доправити потерпілого до 3-ої міської поліклініки. Потім повідомили рідним про його місце знаходження.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...