"Тут рулить "Опоблок". Безаконня і розруха": З'явилося відео з міста на Донбасі

У Лисичанську немає господаря.

Ілюстрація:expres.ua

У Лисичанську Луганської області панує беззаконня і розруха. Про це заявив відомий український журналіст Денис Казанський, опублікувавши відповідне відео, передають Патріоти України.

"Записав у Лисичанську відеоблог про результати діяльності "Опоблоку" в цьому місті. Спустився на дно нелегального вугільного кар'єру, погуляв по руїнах заводу ГТВ і зруйнованих мостах", - зазначив він у підписі до ролика.

За словами Казанського, мало де в Україні можна зустріти таку розруху.

"Фільм жахів", "Нормально так нагнули свій регіон", "Русскій мір" рулить", "Сумно", - пишуть в мережі.

У США людині вживили серце свині: Медики уточнили, до чого це призвело

неділя, 24 вересень 2023, 17:44

У США хірурги вдруге в історії медицини пересадили людині серце генно-модифікованої свині. Минулого разу пацієнт, який отримав такий донорський орган, не вижив. Він прожив з трансплантатом два місяці, передають Патріоти України. Деталі операції, яку п...

Погребували навіть торкатися: Українські фігуристи відмовилися вітати з перемогою росіян, які виступають за Грузію (відео)

неділя, 24 вересень 2023, 17:00

Українські фігуристи відмовилися вітати росіян, які змагаються під грузинським прапором, на церемонії нагородження, передають Патріоти України. На етапі юніорського Гран-прі у Будапешті грузинська пара Анастасія Метелкіна – Лука Берулава здобула перемо...