"Твоего Путина надо убить": Українська журналістка в Грузії побачила, як ставляться грузини до росіян і українців

Грузини висловлюють колосальну підтримку українцям.

Ринок в Грузії. Фото: Кавказ Explorer.У Грузії, місті Кутаїсі, літня жінка зчинила ґвалт через президента Росії Володимира Путіна, викрикуючи фрази, що його потрібно вбити. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала українська журналістка Євгенія Подобна, передають Патріоти України.

Зокрема, вона розповіла історію про зустріч із грузинкою, яка, найімовірніше, подумала, що та з Росії.

"Ринок. Купую нашвидкоруч спеції, бо пора збиратися в дорогу. Підходить бабуся, старенька, і, махаючи в мене перед носом кулачками, верещить ламаною російською: "Твой Путин – убийца. Надо Путина убить, вы – оккупанты, вы – убийцы. Убить надо твоего Путина". На крик прибігають мої друзі, грузинською щось кричить продавець, який пакує вже мою аджику", – написала Подобна.

Вона зазначила, що жінка заспокоїлась лише тоді, коли дізналася, що журналістка саме з України.

"Я не россиянка, а из Украины.." – тихенько так відповідаю. Бабуся змінюється в лиці. Обнімає мене, і зі словами "Украина, Украина, дай" піднімає кулак угору і чимчикує далі, лишивши мене серед ряду з роззявленим від подиву ротом.." – розповіла Подобна.Журналістка розповіла, що грузини висловлюють колосальну підтримку українцям.

За її словами, через це в неї склалося враження, ніби там війною на Донбасі цікавляться більше, ніж у самій Україні.

"Кілька разів казали, що пишаються співвітчизниками, які пішли воювати за нас. Мадлоба, Грузіє!" – підсумувала Подобна.

Депутати готують підвищення зарплати в Україні - мінімалка 9000 гривень може стати реальністю

неділя, 2 квітень 2023, 7:44

Приймаючи бюджет на 2023 рік, депутати "заморозили" мінімальну зарплату. Було вирішено залишити її на рівні попереднього року. Але, як стало відомо, ситуація може змінитися на краще, і підвищення зарплати таки може відбутися. При цьому вже восени мінім...

Є нюанси: Українцям пояснили, як правильно знімати показання двозонних лічильників електрики

неділя, 2 квітень 2023, 7:23

Двозонний лічильник дозволяє зменшити витрати на електроенергію до 50%. На відміну від звичайного, він фіксує не тільки обсяг використаної електроенергії, а й час її споживання, передають Патріоти України. Як повідомляє Офіційний портал Києва, понад 25...