У Чернівцях правоохоронець до напівсмерті відлупцював чоловіка через зауваження про неправильне паркування (відео)

Депутати міськради направили звернення до Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури з проханням покарати винного.
"Правоохоронець" побив чоловіка через зауваження. Фото: скріншот з відео.

У Чернівцях правоохоронець відлупцював чоловіка, через те, що він зробив йому зауваження про паркування. Постраждалий наразі знаходиться у лікарні у важкому стані, передають Патріоти України.

Між двома чоловіками спочатку почалася перепалка, потім зненацька один починає наносити іншому удари руками, збиває з ніг і далі вже лупцює його ногами. Припиняє лише, коли потерпілий майже не подає ознак життя. Зазначається, що кривдник - це колишній коп Владислав Дикий, який півроку тому перевівся з патрульної поліції в управління захисту економіки Чернівецької області. У відомстві наразі інцидент не коментують. Депутати міськради направили звернення до Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури з проханням покарати винного.

Джерело: ТСН.ua

Одна з країн ЄС змінила допомогу українцям: Хто тепер зможе отримати гроші

неділя, 16 червень 2024, 21:26

Влада Словаччини затвердила нову систему державних субсидій на житло для осіб зі статусом тимчасового захисту. Виплати призначено для словаків, які безплатно поселили в себе українських біженців похилого віку, з інвалідністю чи малолітніми дітьми або т...

"Ми всі ці два роки війни виконуємо свої обов'язки": Одеські медики звернулися до президента з вимогою

неділя, 16 червень 2024, 21:10

В Одесі незалежна профспілкова організація Центру екстреної медичної допомоги закликала Президента України Володимира Зеленського забронювати співробітників «екстренки» від мобілізації. Петиція уже зібрала понад дев'ять тисяч підписів, передають Патріо...