У Харкові виготовили найсучасніші кіберпротези для бійців АТО (відео)

На мікрочіп, яким оснащені протези, можна програмувати три-чотири операції.

Протез руки. Скрін відео

У Харкові для українських бійців, які втратили кінцівки, створили спеціальні кіберпротези вітчизняного складання. На протези ціною понад 900 тисяч гривень гроші дала держава. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на канал "Україна".

"Управління трошки важкувато, але головне - перемикатися мізками і все буде нормально. Тут йдуть два датчика спеціальних", - розповів Максим Кожухар, який втратив частину лівої руки в Луганській області, сказано в сюжеті "Подій".

Повідомляється, що протез повністю зібрали в Харкові, хоча і з шотландських комплектуючих. Налаштовується за допомогою спеціального планшета.

"Там є десять чіпів, такі кругленькі. На чіп можна 3-4 операції. Якщо ти в машині, ставиш чіп - 15 сантиметрів від кисті, і якщо ти на кухні - програмуєш порізати щось, щось взяти", - пояснив власник біоничного протеза Іван Зубенко.

В Угорщині багато заробітчан загинуло в ДТП з вантажівкою: фото

п’ятниця, 29 травень 2020, 16:56

28 травня в Угорщині в результаті страшної ДТП загинуло п'ять заробітчан, які їхали на роботу з Будапешта на озеро Балатон. Як пишуть місцеві ЗМІ, страшна аварія сталася в районі міста Балатон. В результаті зіткнення мікроавтобуса з заробітчанами і ван...

У перестрілці в Броварах брали участь кримінальні авторитети: З'явилися гучні подробиці і фото

п’ятниця, 29 травень 2020, 16:45

У перестрілці в Броварах Київської області, яка трапилася вранці 29 травня, брали участь один із братів Потапенків і лідер ОЗУ Віктор Журавель. Як повідомило джерело, розбірки почалися за контроль над легальними та нелегальними перевезеннями між Києвом...