
У КМДА прокоментували утворення ями діаметром 6 метрів і глибиною 3,5 метра під трамвайними рейками на вулиці Тростянецькій в Дарницькому районі Києва. Про це йдеться на сайті Київської міської держадміністрації, передають Патріоти України.
Провал утворився через руйнування Новодарницького каналізаційного колектора. Він залягає на глибині 10 метрів і має 2,9 метра в діаметрі.
Причиною аварії називають зношеність труби - "в результаті дії газової корозії несуча здатність була втрачена, верх труби зруйнувався й утворився провал земельної ділянки".
Точної дати, коли відремонтують колектор, комунальники поки назвати не можуть.
"Ми зараз визначаємо низку першочергових технічних заходів, щоб локалізувати пошкодження та провести обстеження. Після цього визначимо послідовність робіт із санації колектора. Але зараз замість трамваїв, що зупинилися через аварію, буде курсувати шість автобусів. Ми просимо людей враховувати проведення протиаварійних робіт під час формування своїх маршрутів", - зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...