
У КМДА прокоментували утворення ями діаметром 6 метрів і глибиною 3,5 метра під трамвайними рейками на вулиці Тростянецькій в Дарницькому районі Києва. Про це йдеться на сайті Київської міської держадміністрації, передають Патріоти України.
Провал утворився через руйнування Новодарницького каналізаційного колектора. Він залягає на глибині 10 метрів і має 2,9 метра в діаметрі.
Причиною аварії називають зношеність труби - "в результаті дії газової корозії несуча здатність була втрачена, верх труби зруйнувався й утворився провал земельної ділянки".
Точної дати, коли відремонтують колектор, комунальники поки назвати не можуть.
"Ми зараз визначаємо низку першочергових технічних заходів, щоб локалізувати пошкодження та провести обстеження. Після цього визначимо послідовність робіт із санації колектора. Але зараз замість трамваїв, що зупинилися через аварію, буде курсувати шість автобусів. Ми просимо людей враховувати проведення протиаварійних робіт під час формування своїх маршрутів", - зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...