
У КМДА прокоментували утворення ями діаметром 6 метрів і глибиною 3,5 метра під трамвайними рейками на вулиці Тростянецькій в Дарницькому районі Києва. Про це йдеться на сайті Київської міської держадміністрації, передають Патріоти України.
Провал утворився через руйнування Новодарницького каналізаційного колектора. Він залягає на глибині 10 метрів і має 2,9 метра в діаметрі.
Причиною аварії називають зношеність труби - "в результаті дії газової корозії несуча здатність була втрачена, верх труби зруйнувався й утворився провал земельної ділянки".
Точної дати, коли відремонтують колектор, комунальники поки назвати не можуть.
"Ми зараз визначаємо низку першочергових технічних заходів, щоб локалізувати пошкодження та провести обстеження. Після цього визначимо послідовність робіт із санації колектора. Але зараз замість трамваїв, що зупинилися через аварію, буде курсувати шість автобусів. Ми просимо людей враховувати проведення протиаварійних робіт під час формування своїх маршрутів", - зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.
Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...