"У кожному супермаркеті є котлети по-київськи": Українка розповіла про ціни на продукти в Австралії

Якість продуктів в Австралії визначається за спеціальним рейтингом, який позначають кількістю зірочок.

Австралійці теж люблять котлети по-київськи. Фото: Вікіпедія.

В Австралії у кожному супермаркеті можна знайти котлети по-київськи. А алкоголь купити, не виходячи з машини. Про це розповідає українка Аліна, яка 6 років мешкає в австралійському місті Перт. В країну поїхала на студентське стажування. Влаштувалася на роботу та отримала посвідку на постійне проживання, передають Патріоти України.

"За електроенергію ми платимо приблизно 120 доларів, за Інтернет – 75 доларів, за воду – приблизно 30 доларів, за телефон – приблизно 40 доларів на місяць. Ось, здавалося б, зарплати тут непогані, але якщо все підсумувати, то життя в Австралії виходить дуже дорогим", – розповідає Аліна.

На продукти дівчина витрачає майже 20 тис. грн. в місяць. За її словами найдорожче обходяться фрукти і ягоди. Якість продуктів в Австралії визначається за спеціальним рейтингом, який позначають кількістю зірочок.

"Полуниця коштує майже 3 долари за 250 грамів, черешня - 7 доларів, банани - 3 долари за кілограм. Яловичину у місцевих супермаркетах можна знайти за 29 доларів за кілограм, курку – за 3, 5 доларів за кілограм. Найкориснішим і, відповідно, найдорожчим вважається м'ясо кенгуру. Для австралійців це все одно, що для українців сало. Також в Австралії дуже популярні, на диво, котлети по-київськи. Їх можна знайти в будь-якому супермаркеті".

Місцеві супермаркети мають зручну систему оплати товарів. Всі продукти сканують самі покупці біля спеціальних терміналів і біля них же оплачують товари. Ще зручніше купувати алкоголь. Магазини з різними напоями є на кожному кроці. Деякі з них працюють так, щоб купити можна було із машини.

"Австралійці – любителі перехилити чарку. Але людям, залежним від цигарок, в Австралію краще не їхати, бо пачка сигарет коштує від 28 до 30 доларів".

Джерело: Факти.ICTV

Уламок російської ракети влучив у голову 12-річної хлопчика та спровокував інфаркт. Українські медики три місяці рятували дитину

субота, 3 грудень 2022, 9:59

Уламок російської ракети, який влучив у голову 12-річної дитини в Бахмуті на Донеччині, спровокував інфаркт мозку. Про це повідомили в Першому медичному об'єднанні Львова, передають Патріоти України. Вибух пролунав у дворі, де мешкав Михайло. Його бать...

Експерти стверджують, що перевірка правопису у браузерах допомагає красти паролі та особисті дані. Як цього уникнути (відео)

субота, 3 грудень 2022, 9:55

Експерти з'ясували, що вбудовані функції перевірки орфографії у браузерах Google Chrome та Microsoft Edge передають багато особистих даних, а іноді навіть паролі. . Виявилося, що під час використання браузерів дані з форм передаються до Google і Micro...