У Кривому Розі дружина військового прикрасила казарму петриківським розписом та портретами воїнів (фото)

Художниця витратила на роботу близько трьох тижнів.

Розпис на стінах казарми. Фото: прес-центр Дніпропетровської ОДА

У Кривому Розі військову частину А4611 прикрасили петриківським розписом, зображеннями українських бійців і віршами Кобзаря. Прикрасила стіни казарми дружина одного з військових Інна Сапіга, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА. Новину передають Патріоти України.

“Попросили намалювати портрети трьох військових, я, звичайно, погодилася. Однак стіни великі, а портрети багато місця не займають. Вирішили, що треба додати ще Український Герб. Далі народжувалися нові ідеї. В пам'ять про загиблих додали свічку, написали вірші Кобзаря, в знак миру - петриківський розпис", - розповіла художниця.

Прикрашала військову частину Інна близько трьох тижнів. У цьому їй навіть допомагали військові: готували стіни під фарбування, підносили фарби, підказували ідеї.

Життя змінилось кардинально! Жінка скинула 68 кг і розкрила секрет схуднення (фото до і після)

четвер, 26 листопад 2020, 15:15

31-річна мешканка американського міста Лос-Анджелес Наталі Варгас за кілька років схудла на 68 кілограмів. Жінка почала вести здоровий спосіб життя і зайнялася спортом. Так, за словами Наталі, вона з дитинства страждала від зайвої ваги. До 28 років вон...

Хіти тижня. Карма: Педофіла, чиїми жертвами стали 200 дітей, згвалтував і вбив з особливою жорстокістю співкамерник

четвер, 26 листопад 2020, 15:00

Вбивця, який сам є засудженим гвалтівником, стверджує, що мотивом стала помста. Він хотів, щоб педофіл сам випробував те, що відчували діти, над якими він поглумився. У британській в'язниці Full Sutton співкамерник згвалтував з вбив з особливою жорсток...