У Києві активісти відновили озеро, яке багато років було сміттєзвалищем

У Дарницькому районі активісти "ЕкоГромади" врятували озеро Малий Небріж

Озеро Малий Небріж розчистили. Фото: kievvlast.com.ua

У Києві активістам вдалося реанімувати озеро та перетворити покинуте болото у комфортну зону відпочинку. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "РБК-Україна".

5 вересня у Дарницькому районі столиці відбулося відкриття оновленого озера Малий Небріж. Водоймище, яке було раніше сміттєзвалищем та болотом, активісти перетворили у озеро з чистою прозорою водою.

Багато років поспіль озеро відлякувало людей своїм виглядом. У ньому не лише було звалище сміття, а й жили щури та інші санітарно небезпечні тварини. Київські активісти організації "ЕкоГромада" розчистили водойму та облаштували поруч з озером прекрасну зону відпочинку.

"ЕкоГромада" за кілька місяців витягла з дна озера понад 70 тисяч тонн сміття та мулу. Дзеркало вод озера збільшено з 0,9 га до 2 га. Активісти повідомляють, що державні кошти для проведення робіт не використовувались.

Як було раніше. Фото: "Українська Правда"
Хіти тижня. "Лайно без мізків!": Кондратюк жорстко пройшовся по російських артистах-фанатах Путіна

четвер, 27 лютий 2020, 3:00

Російські артисти, які підтримали агресію президента Володимира Путіна щодо України, не можуть нести меседжі культури, а тільки пропаганду війни та поневірянь. Про це сказав український продюсер Ігор Кондратюк. За його словами, ні Валерій Меладзе, ні О...

Хіти тижня. Все погано: Зовсім скоро в окупованому Криму відбудеться екокатастрофа

четвер, 27 лютий 2020, 2:00

Окупований Росією Крим залишиться без води вже влітку 2020 року. "В цілому по півострову запасів трохи більше, але кажуть, що води вистачить місяця на чотири. Приблизно до червня. І цього окупаційній владі ніяк не виправити",- розповів Казарін. Треба в...