У Києві активісти відновили озеро, яке багато років було сміттєзвалищем

У Дарницькому районі активісти "ЕкоГромади" врятували озеро Малий Небріж

Озеро Малий Небріж розчистили. Фото: kievvlast.com.ua

У Києві активістам вдалося реанімувати озеро та перетворити покинуте болото у комфортну зону відпочинку. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "РБК-Україна".

5 вересня у Дарницькому районі столиці відбулося відкриття оновленого озера Малий Небріж. Водоймище, яке було раніше сміттєзвалищем та болотом, активісти перетворили у озеро з чистою прозорою водою.

Багато років поспіль озеро відлякувало людей своїм виглядом. У ньому не лише було звалище сміття, а й жили щури та інші санітарно небезпечні тварини. Київські активісти організації "ЕкоГромада" розчистили водойму та облаштували поруч з озером прекрасну зону відпочинку.

"ЕкоГромада" за кілька місяців витягла з дна озера понад 70 тисяч тонн сміття та мулу. Дзеркало вод озера збільшено з 0,9 га до 2 га. Активісти повідомляють, що державні кошти для проведення робіт не використовувались.

Як було раніше. Фото: "Українська Правда"




Українців попередили: З 29 червня на три дні перестане працювати популярна мобільна послуга

неділя, 28 червень 2026, 10:30

з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...

У лісах України помітили одну з найнебезпечніших змій: Де вона мешкає

неділя, 28 червень 2026, 10:23

В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...