У Києві невідомі вдерлися до будівлі "Укравтодору" (фото)

В агентстві заявили, що група молодиків намагається дестабілізувати роботу держустанови.

Ілюстрація:Вектор Ньюз

У Києві до будівлі державного агентства "Укравтодор" вдерлася група невідомих молодиків. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook, передають Патріоти України.

Наразі загарбники перебувають на третьому поверсі будівлі, розташованої у Печерському районі на вулиці Фізкультури, 9. "Зараз в "Укравтодорі" відбувається спроба дестабілізації державної установи", - сказано у повідомленні.

За інформацією, до будівлі вдерлася група людей на чолі із самопроголошеними лідерами так званого молодіжного крила однієї партії.

"Є підтверджена інформація, що ця "акція" є замовною і заздалегідь оплачуваною. На жаль, заради власного PR і власних інтересів "діячі-активісти", використовуючи молодь, організовують низькосортні шоу і порушують роботу державних структур", - повідомили в "Укравтодорі" .

Також агентство звернулося із закликом до тих, хто організовує дестабілізацію влади в країні.

"Укравтодор" не політична установа. Ми наполегливо просимо не включати нас у політичні дискусії непрофесійного характеру і не використовувати як майданчик для перформансів. Безпідставні звинувачення та умисне поширення брехні є підставою для звернення до суду. Ті, хто нібито має інформацію про зловживання і влаштовує низькосортні шоу, є ніким іншим, як блазнями-скоморохами", - повідомляється на сторінці у Facebook.

Агентство повідомило, що уважно стежитиме за подальшим розвитком подій.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...