
У Києві спіймали 34-річного уродженця Харківської області, який усипляв і обкрадав людей, двоє з яких померли від отруєння. Про це повідомила прес-служба Нацполіції України, передають Патріоти України.
"Зловмисник діяв за такою схемою: спочатку недалеко від станцій метро і автовокзалу "пригощав" потенційних жертв напоями, в які підсипав клозепін, а після втрати свідомості грабував постраждалих", - йдеться в повідомленні поліції.

Під час затримання правоохоронці виявили у нього чужий мобільний телефон і медичний препарат, який він постійно носив з собою.

В ході досудового розслідування працівники Голосіївського управління поліції довели причетність чоловіка до трьох аналогічних злочинів, два з них - зі смертельним результатом.

Судмедекспертиза назвала причиною смерті отруєння клозепіном і етиловим спиртом.
Кримінальні провадження розслідувалися за ч. 2 ст. 187 (розбій), ч. 4 ст. 187 (розбій) та ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) Кримінального кодексу України.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...