У Києві студенти захопили будівлю університету Драгоманова (відео)

Акція протесту пов'язана з намірами керівництва закладу відкрити меблевий магазин

НПУ ім. М. П. Драгоманова. Фото: Wikimapia

Студенти Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова захопили одну з будівель навчального закладу в центрі Києва. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "5 канал".

Як зазначається, студенти блокують свій вуз вже другий день. Вони протестують проти намірів керівництва університету відкрити меблевий магазин.

Зазначено, що меблі продавали в університеті і раніше, але після банкрутства магазину планувалося віддати приміщення під аудиторії для навчання, бібліотеку або науково-дослідний центр. Незважаючи на обіцянки, ремонт зробили саме під магазин. Студенти заявили, що не зніматимуть блокаду доти, поки ректор не змінить підхід до управління вузом. Ректор університету у відпустці і на телефонні дзвінки не відповідає.

Нагадаємо, саме в цьому університеті був скандал щодо викладачок, які проявляють сепаратизм. Ідеї "русского мира" прославляли дві сестри Ковальчук та професор університету Євгенія Більченко.

Чекав на російський парад у Києві: Поліція затримала одесита, який виправдовував війну

п’ятниця, 12 серпень 2022, 12:42

Національна поліція в Одесі заарештувала громадянина України, який активно виправдовував російську агресію та окупацію територій нашої країни. Він також чекав ворожого параду в Києві і погрожував розправою всім, хто виступав проти РФ. Одесит вів Telegr...

У бою з російськими загарбниками загинув професійний український боксер, командир загону спецпризначенців

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:38

Спортсмен захищав Україну від окупантів, його було вбито в ході бойових дій на Донеччині. . Україна продовжує втрачати своїх спортсменів на війні із російськими окупантами. Як повідомили у Міністерстві молоді та спорту, на Донеччині під час бойових ді...