Як викладачки НПУ ім. Драгоманова святкували День Державного Прапора з російськими прапорами у руках

Принаймні три викладачки даного київського університету постійно їздять у РФ та пропагують ідеї "русского мира"

Фото: "Фейсбук"

Сергій Іванов на своїй сторінці у "Фейсбуці" виклав допис про двох викладачок НПУ ім. М.П. Драгоманова, які зухвало порушують закон, працюючи на "ЛНР" та захищаючи "русский мир". Про це передають Патріоти України.

"Знайомтесь. Ірчик і Інчик.

І Ірчик, і Інчик працюють викладачами Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, що дозволяє своїм працівникам брати участь в урочистостях на території окупованого Криму та суміщати роботу в університеті з роботою в так званій "ЛНР".

І Інчик, і Ірчик - активні фанатки "русского мира", про що свідчить вишуканий дизайн їх акаунтів, а також контент.

Серпневі державні свята і Ірчик, і Інчик зустрічали в Москві.

На День Державного Прапора України Ірчик радісно позувала з прапором держави-інтервента на фоні собору Василія Блаженного. День Незалежності України Інчик зустріла біля Кремля. Добре, що не у мавзолеї симбірського психопата.

Отакі у нас викладачі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Гадаю, не важко уявити, чому саме ці ,перепрошую, педагоги можуть навчити своїх студентів.

Шановний пане ректоре Андрущенко В.П. От ви нездара", - пише блогер. У даному університеті викладає і поетеса Євгенія Більченко, яка теж постійно подорожує Росією та закликає до "любви к русским братьям" і захищає російську мову в Україні.

Більченко, викладачка НПУ ім. Драгоманова

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...