У Києві вночі намагалися підпалити патріотичний табір "Азовець" (фото)

Пожежі вдалося уникнути завдяки засобам протипожежної безпеки та оперативним і злагодженим діям активістів.

Діти у патріотичному таборі "Азовець". Ілюстрація:biletsky.kiev.ua

Сьогодні вночі в Києві невідомі намагалися підпалити 12-ти метровий скеледром військово-патріотичного табору "Азовець". Про це повідомляє прес-служба партії "Національний корпус", передають Патріоти України.

"Пошкоджено невелику частину конструкції, але на фото можна побачити, що злочинці мали намір знищити її повністю, адже дуже старалися розлити палаючу речовину максимально по внутрішніх стінах та сходах", - йдеться в повідомленні.

Пожежі вдалося уникнути завдяки засобам протипожежної безпеки та оперативним і злагодженим діям активістів. На місце злочину було відразу викликано поліцію для проведення оперативних слідчих дій.

Хто з чоловіків може виїхати за кордон під час воєнного стану в Україні - всі категорії

неділя, 28 травень 2023, 6:56

В Україні триває війна з російськими загарбниками та діє режим воєнного стану. Він передбачає обмеження для чоловіків у віці від 18 до 60 років, які не можуть покидати територію країни, передають Патріоти України. Раніше виняток робили для студентів ін...

Оце так! В Україні заборонили висаджувати дуб, горіх та клен: Які ще дерева попали до списку

неділя, 28 травень 2023, 6:44

Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України назвало список рослин та дерев, які тепер не можна висаджувати в Україні. Заборона пов'язана з використанням обмежених земельних ресурсів через війну, передають Патріоти Україн...