Співробітник Оксфордського університету Пол Келлі провів дослідження в навчальних закладах. В ході експерименту початок занять було перенесено з 8:30 на 10:00. І виявилося, що при цьому успішність учнів різко підвищилася, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Також студенти, у яких уроки починалися ще на годину пізніше, приходили на них з хорошим настроєм і ще краще засвоювали матеріал.
Келлі пояснює це тим, що тільки з 10 години у людини починають працювати в нормальному режимі життєво важливі органи - серце і печінка. Якщо ж завантажити себе справами раніше, це негативно позначиться не тільки на фізичному і психічному здоров'ї людей, а також на їх настрої і працездатності.
Причому все це актуально не тільки для учнів, а й для тих, хто працює. Залишається тільки сподіватися, що результати дослідження підштовхнуть роботодавців до того, щоб зрушити загальноприйнятий початок трудового дня з 9 години ранку на 10. І до речі, у вас тепер є відмінний аргумент на випадок запізнень.
Несанкціоноване втручання у роботу газового лічильника тягне за собою серйозні наслідки. Зокрема, штраф, який може перевищити 70 тис. грн. Про це повідомляє "ГазПравда".передають Патріоти України. Автори матеріалу зазначають, що йдеться про випадки, ко...
У Києві на Майдані Незалежності жінка пошкодила прапори та фотографії загиблих захисників. Її вже затримала поліція, а КМДА пообіцяла посилити охорону біля меморіалу, передають Патріоти України. Увечері поширилось відео, як біля меморіалу чоловік затри...