У Львові поліція затримала директора оборонного заводу за підозрою в сутенерстві

Олег Погребняк разом з сімома співучасниками підозрюється в організації діяльності клубу "Какаду" у Львові, де відвідувачам надавали послуги сексуального характеру.

Ілюстрація:http://sud.ua/

У Львові поліція затримала за підозрою в сутенерстві директора "Львівського заводу ЛОРТА" (входить до складу корпорації "Укроборонпром") Олега Погребняка. Про це повідомив львівський портал Форпост з посиланням на власні джерела в поліції, передають Патріоти України.

Кілька днів тому Погребняк був оголошений в розшук. Затриманому вже визначено термін утримання під вартою або сплата застави в розмірі 129 тис. гривень.

Погребняк разом з сімома співучасниками підозрюється в організації діяльності клубу "Какаду" у Львові, де відвідувачам надавали послуги сексуального характеру.

Підозрюваний став директором "ЛОРТА" в березні 2016 року. До цього він очолював інше підприємство "Укроборонпрому" - ДП "Науково-технічний комплекс "Імпульс".

Хіти тижня. Відрізали голову та з'їли: Моторошне вбивство харківського копа (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 17:00

Імовірно вбивство сталося 1 жовтня, труп чоловіка був виявлений 11 жовтня в підвалі по вул. Краснодарській, 173. У Харкові в районі Салтовки вбили прапорщика Володимира Петрова, після чого відрізали голову від тіла, передають Патріоти України з посилан...

Хіти тижня. "В УПЦ (МП) є серйозні настрої, спрямовані на відрив від Москви", - релігієзнавець

неділя, 21 жовтень 2018, 15:30

Новим предстоятелем об'єднаної Української православної церкви, найімовірніше, оберуть одного із тих ієрархів, які зараз керують своїми єпархіями чи церквами в Україні. Це, скоріш за все, буде та людина, що зможе повести за собою саме в цей момент. Про...