У Миколаєві троє підлітків втопили 39-річного гомосексуаліста у його власній ванній

З квартири юнаки забрали телевізор і банківську картку господаря.
Підлітки вбили та пограбували гея. Фото: соцмережі.

У Миколаєві судитимуть трьох підлітків, які по-звірячому вбили 39-річного представника ЛГБТ-спільноти. Вбивство сталося 5 березня. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області, передають Патріоти України.

Як встановило слідство, підлітки, 16-ти і 17-ти років приїхали до Миколаєва, ховаючись від органів слідства після вчинення злочину на Луганщині. «Підтримуючи постійний зв'язок з ув'язненим, засудженим до довічного позбавлення волі за скоєння низки вбивств і згвалтувань, юнаки періодично отримували від так званого «куратора» різні завдання. Так сталося і цього разу», - йдеться в повідомленні.
Цього разу підлітки отримали завдання від «куратора» вбити 39-річного жителя Миколаєва. Спочатку зловмисники зустрілися з потерпілим і один з них пішов з ним до нього додому, а двоє інших непомітно пішли за ними і через відчинені двері зайшли в квартиру потерпілого. У квартирі підлітки напали на нього і зв'язали йому руки. Після цього завели чоловіка в ванну і втопили. З квартири вони забрали телевізор і банківську картку господаря.
За скоєння особливо тяжкого злочину, поєднаного з умисним позбавленням життя людини, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років. За даними ЗМІ, вбитий чоловік мав нетрадиційні сексуальні уподобання. Підлітки, прийшовши в квартиру, спочатку влаштували з ним оргію. Все зняли на відео. А потім «куратор» по телефону наказав вбити жертву.

Командир бригади, чиї бійці ремонтували його житло на Черкащині, залишається (h\\\без посади та на свободі

середа, 24 червень 2026, 10:56

Командир бригади, чиї бійці ремонтували його житло на Черкащині, залишається без посади та на свободі. За інформацією слідства, прокурори клопотали про відсторонення чоловіка від посади командира 43‐ї окремої артилерійської бригади ще на два місяці. А...

СБУ затримала агента фсб, який коригував удари рф по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:41

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...