У Німеччині Ротару розважала російськомовних ватників на ярмарку, де продавали товари на підтримку Путіна (відео)

Гості заходу випивали за Путіна і Росію, а в анонсі заходу було сказано, що ярмарок дає можливість російськомовним людям в Німеччині "зануритися в рідну атмосферу".

Софія Ротару. Фото:скрін відео

19 та 20 травня 2018 року в місті Бад-Зальцуфлен у Німеччині відбувся "Російський ярмарок — 2018", на якому виступила Софія Ротару. Про це пише znaj.ua, передають Патріоти України.

"Російський ярмарок" дає можливість всім російськомовним людям в Німеччині зануритися в рідну атмосферу, зазначалося в анонсі заходу.

На ярмарку продавали матрьошки, які складалися від Леніна до Путіна, а також футболки з зображенням Путіна і Лаврова, написами "я твоя санкція", "ОПГ вирішує" та інші. Відомо, що гості заходу випивали за Путіна і Росію.

"Коли Москва стала територією СВО?": Росіянин влаштував істерику через "бавовну" і байдужість російської влади (відео)

субота, 3 червень 2023, 6:45

Попри всі намагання пропагандистів та влади заспокоїти своїх громадян, що розпочата Росією війна проти України йде за планом, пропаганда вже тріщить по швах. Так, коли військові дії зачепили й територію РФ, у росіян почалася паніка, передають Патріоти ...

«Ми житимемо в Бердянську»: Історія кохання британця та українки, котрі разом волонтерять на нашу перемогу

субота, 3 червень 2023, 6:00

Фотографії Наталії Ісакової із Запоріжжя та її чоловіка — волонтера з Англії Джеймса Капріні — облетіли соцмережі та ЗМІ, зазначають Патріоти України. Один із найбільш вражаючих знімків — фото, де Наталя з Джеймсом стоять на тлі руїн, які колись були б...