
Вадим Бойченко не був присутній на заходах з нагоди визволення Маріуполя від бойовиків "ДНР", пославшись на зайнятість. Як повідомила прес-секретар міського голови Олена Махова, мер провів у Києві кілька ділових зустрічей, в тому числі з міжнародними фондами з питання надання грантів, передають Патріоти України з посиланням на 0629.
Раніше Вадим Бойченко також не зміг бути присутнім на траурному мітингу за загиблими від рук терористів міліціонерами, пославшись на зайнятість.
Представники міських громадських організацій розцінюють відсутність мера як "недооцінене ставлення до події".
"Дивує, що друга річниця визволення міста відбувається без мера, без міських заходів. Святкування організував "Азов". Жодного міського заходу не відбулося. На свято не були запрошені ні 72-а бригада, ні "Дніпро-1". Місто не подякувало бійцям", - прокоментувала ситуацію лідер "Нового Маріуполя" Марія Подибайло.
А волонтер Ірина Козка зазначила, що керівництво сектора "Маріуполь" зверталося до міської влади і Нацгвардії з питанням про участь, проте їх ініціативу проігнорували. "У наступному році нам доведеться знову брати організацію свята в свої руки", - пообіцяли волонтери.
У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...