Українські поліцейські здійснили превентивний рейд в селище Піски (Донецької області), яке знаходиться на лінії бойових дій в зоні АТО. До війни тут проживали 2 тисячі осіб, сьогодні їх залишилося всього 12.Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на
Дружківське відділення поліції Донецької області.
"Люди живуть у буквальному сенсі на фронті. Мета поліції - допомогти їм вижити, налагодити життя,встановити правопорядок", - зазначають у прес-службі поліції.
Селище Піски, розташоване безпосередньо близько від донецького аеропорту, два роки є однією знайбільш гарячих точок в зоні антитерористичної операції на Сході України.
До війни в селищі жили 2198 громадян, працювали громадські установи, школа та інше. За часпроведення запеклих боїв Піски зазнали значних руйнувань і жертв серед мирного населення.Багато людей виїхали в безпечні місця. Вулиці селища стали порожніми. У селі не залишилося дітей.
Точної інформації про те, скільки будинків зруйновано і скільки людей постраждали за час терористичної агресії РФ, поки немає. Через відсутність місцевої влади та бойові дії, ці дані просто немає кому збирати.
Відтепер всі наслідки обстрілів будуть документувати співробітники поліції. Завдання поліцейських - обійти кожен дім, зафіксувати руйнування, встановити власників, опечатати будинок до повернення господарів.
Крім того, правоохоронці повинні зібрати повну інформацію про жертв, всіх, хто постраждав. За кожним фактом злочину терористів буде відкрито кримінальне провадження, щоб рано чи пізно вони були притягнуті до відповідальності.
Незважаючи на обстріли бойовиків і небезпеку, тут залишаються жити 12 жителів, яким просто нікуди подітися.
Сьогодні їм допомагають вижити волонтери, військові та правоохоронці. Адже в селищі немає ні газу, ні води з кранів, рятує тільки колодязна. Відсутня місцева влада, проблеми з виплатами,немає будь-якого транспортного сполучення. У разі необхідності селянам доводиться ходити пішкив сусіднє село через міст.
Співробітники Дружківського відділення поліції, що входять до складу зведеного загону, який базується в Очеретиному, зайшли в кожен будинок, щоб познайомитися і поспілкуватися з людьми, дізналися про їхні проблеми щоб допомогти в їхньому вирішенні.
Серед них - жінка похилого віку, яка може рухатися тільки за допомогою "ходунків". Вона виживає тільки за рахунок домашнього господарства,тримає тварин. Каже, що дуже допомагають військові -привозять корм для тварин.
Вся зібрана інформація буде передана у відповідні служби, щоб допомогти людям, які виживають узруйнованому, а колись багатому селі.
Кожному жителю Пісків правоохоронці залишили свої контактні телефони, за якими люди можутьзвертатися в будь-який час доби.
Суд визнав 56-річну жительку Києва винною в жорстокому поводженні з котом, яке призвело до смерті тварини. Про це 22 листопада повідомила пресслужба Київської міської прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, жінка викинула з вікна в...
Колегія суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду у складі суддів Дмитра Михайленка, Олександра Сименникова і Миколи Глотова несподівано відреагували на одну історію з кримінального провадження щодо голови МСЕК Хмельниччини Тетяни Крупи, п...