"У рану можна було увіпхати палець": Полонені українські моряки розповіли про перебування в російському СІЗО

Андрій Ейдер та Андрій Артеменко запевнили, що тримаються та чекають повернення додому.
Андрій Ейдер та Андрій Артеменко. Фото: ТСН.

Українські моряки Андрій Ейдер і Андрій Артеменко, яких незаконно утримують у московському СІЗО "Матроська тиша", написали листи із російського полону. У них хлопці розповіли про свій стан та про умови, в яких перебувають, передають Патріоти України.

Ейдер та Артеменко у своїх листах-відповідях написали, що перебувають у повній інформаційній ізоляції та не знають нічого про стан своїх побратимів. "Операцію переніс нормально, не можу через поранення згинати ліве коліно, праве стегно трохи розпотрошило. Туди пару уламків влетіло, спочатку можна було в рани палець всунути, боляче на ногу праву спиратись. На правій руці подряпина, тому мажу папір зеленкою та іншим під час написання", – зазначив Ейдер.

Хлопець, до речі, наймолодший зі всіх полонених моряків, також висловив свої сподівання щодо швидкого звільнення. Він сподівається, що потрапить додому ще до Нового року. Також Ейдер пише, що йому остогидли пісні "Русского радио", яке лунає у в'язниці.

"Пісні з "Русского радио" я вже зненавидів, але доступно лише воно. Там хоч якісь новини. Додому зателефонувати не можу, нема у кого попросити дозвіл та телефон. Тримаємось та чекаємо повернення на батьківщину", – написав він.

Інший український моряк – Андрій Артеменко попросив написати йому листа свого співкамерника, оскільки сам погано знає російську. Він каже, що вже одужує та дуже сподівається, що він та інші моряки скоро опиняться вдома біля своїх рідних.

"Перебуваючи тут, думаю хлопці мене підтримають, сподіваємось, що керівництво нашої країни вживає всіх заходів для найшвидшого нашого повернення додому. Хочу передати слова вдячності всій Україні і всім людям, які про нас непокояться, переживають та чекають на наше найшвидше повернення додому",
– додав Артеменко.

Джерело: ТСН.ua

Нульова декларація, котру незабаром запровадять в Україні: Кому це вигідно, скільки доведеться заплатити

неділя, 12 липень 2020, 9:06

Корупціонери та тіньові ділки з непомірними "чорними доходами" зможуть зажити по-новому, відбувшись символічним внеском до держбюджету. Рівень тіньової економіки України досі найвищий у Європі. Про амністію говорять уже кілька років, її обіцяв запровад...

Царство небесне тобі, герою... Загиблого на Донбасі бійця 30-ї ОМБр поховали в Києві (відео)

неділя, 12 липень 2020, 8:55

Дивіться також: 10 липня на Донеччині від міни найманців РФ загинув молодший лейтенант 24-ї ОМБр Тарас Матвіїв. ФОТО. Церемонія відбулась під будинком, де народився і виріс Олег Шило. Там зібралися родина, близькі друзі і побратими армійця. "Дружили, н...