У США ортодоксальні рабини визнали марихуану кошерним продуктом

Після легалізації марихуани як ліків на американський ринок хлинули всілякі вироби з марихуани - лосьйони, мазі, настоянки і навіть харчові продукти.

Марихуана визнана кошерним продуктом. Фото: zhifco.ru.

Ортодоксальні рабини Нью-Йорка визнали медичну марихуану кошерним продуктом. Перший сертифікат кошерності був виданий ще в січні минулого року "Радою ортодоксальних іудеїв" - найбільш відомою і шанованою іудейської організацією США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Лікарська марихуана і канабіс, що отримується з неї, як психотропна речовина використовуються для полегшення стану хворих. Після легалізації марихуани як ліків на американський ринок хлинули всілякі вироби з марихуани - лосьйони, мазі, настоянки і навіть харчові продукти.

Індустрія лікарської марихуани процвітає, і, за прогнозами, доходи від продажів цієї продукції на ринку США виростуть в 2016 році ще на 1 млрд доларів - хоча вони і так вже переступили поріг в 4 млрд доларів в минулому році, за оцінкою інвестиційного банку Ackrell Capital.

Конкуренція в продажу цієї продукції на ринку зростає, і тому компанії користуються всіма засобами для залучення клієнтів з самих різних верств населення. Серед потенційних клієнтів є і євреї, тому виробники всіма силами прагнуть отримати сертифікати кошерності своєї продукції. Ці сертифікати видають повноважні рабини - їх запрошують для інспекції фабрик по виробництву лікарської продукції з марихуани.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...