У центрі Львова на території костелу знайшли масові поховання людей

Рештки виявили 31 травня, під час реставрації муру біля шпиталю.

Рештки знайшли під час реставрації муру. Фото:https://zaxid.net

У Львові на території католицького храму під час реставрації паркану будівельниками було виявлено масові поховання. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ZAXID.NET.

Як розповів директор Львівської державної хорової школи "Дударик", яка розташована на території костелу, Володимир Заборовський, рештки виявили 31 травня, під час реставрації муру біля шпиталю.

За його словами, під час укріплення фундаменту майстри виявили останки, які нагадають людські.

“Ми їх поскладали у коробки і написали звернення до директора комунального підприємства Львівської обласної ради “Доля” Святослава Шеремети та голові правління ГО “Меморіал” Роману Гунді з проханням допомогти розібратися з цими останками», – розповів Володимир Заборовський.

Зараз знайдені останки зберігають у коробці на території костелу Лазаря та чекають на археологів, які мають з’ясовувати, кому, власне, саме належать кістки.

Голова правління ГО «Меморіал» Роман Гунда, у свою чергу, переконаний, що кістки 40-х років з “Тюрми на Лонцького”, яка розташована поруч з костелом.

Раніше тут був шпиталь для найбідніших людей у Львові, під час війни його закрили і тут було дуже зручно ховати тіла, оскільки територія не проглядалася з вулиці.

Він висловив впевненість, що знайдені кістки – це тільки початок, оскільки торік у дворі львівського музею "Тюрма на Лонцького" вже виявили два місця масового захоронення людей.

100 злотих на одяг та товари для дому: У Польщі запровадили ще один вид допомоги переселенцям з України

середа, 6 липень 2022, 6:29

Відділення Червоного Хреста з кінця червня видають біженцям з України у Польщі подарункові карти для купівлі товарів в одній з мереж магазинів. Про це організація повідомляє у фейсбуці, передають Патріоти України. «Картки на суму в 100 злотих видають г...

У окупованому Донецьку із крана замість питної води тече бруд (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 23:51

У непідконтрольному Україні Донецьку замість питної води із крана тече бруд. Один із місцевих пабліків опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.