У центрі Львова на території костелу знайшли масові поховання людей

Рештки виявили 31 травня, під час реставрації муру біля шпиталю.

Рештки знайшли під час реставрації муру. Фото:https://zaxid.net

У Львові на території католицького храму під час реставрації паркану будівельниками було виявлено масові поховання. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ZAXID.NET.

Як розповів директор Львівської державної хорової школи "Дударик", яка розташована на території костелу, Володимир Заборовський, рештки виявили 31 травня, під час реставрації муру біля шпиталю.

За його словами, під час укріплення фундаменту майстри виявили останки, які нагадають людські.

“Ми їх поскладали у коробки і написали звернення до директора комунального підприємства Львівської обласної ради “Доля” Святослава Шеремети та голові правління ГО “Меморіал” Роману Гунді з проханням допомогти розібратися з цими останками», – розповів Володимир Заборовський.

Зараз знайдені останки зберігають у коробці на території костелу Лазаря та чекають на археологів, які мають з’ясовувати, кому, власне, саме належать кістки.

Голова правління ГО «Меморіал» Роман Гунда, у свою чергу, переконаний, що кістки 40-х років з “Тюрми на Лонцького”, яка розташована поруч з костелом.

Раніше тут був шпиталь для найбідніших людей у Львові, під час війни його закрили і тут було дуже зручно ховати тіла, оскільки територія не проглядалася з вулиці.

Він висловив впевненість, що знайдені кістки – це тільки початок, оскільки торік у дворі львівського музею "Тюрма на Лонцького" вже виявили два місця масового захоронення людей.

"Приїхав через 20 хвилин, тіло було у швидкій": Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові, який скаржився на тиск

четвер, 23 березень 2023, 18:59

Командир Дмитра Гульчука - курсанта Львівського університету внутрішніх справ, який застрелився на території навчальної установи, - стверджує, що не конфліктував із хлопцем і буллінгу не було. Станіслав Пась заявив, що 18-річний юнак останній тиждень с...

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...