У Запоріжжі жінка опинилася під колесами авто патрульної поліції

Постраждала в ДТП була госпіталізована до лікарні.

Ілюстрація:on.od.ua

У Шевченківському районі Запоріжжя автомобіль патрульної поліції збив жінку. Про це повідомила прес-офіцер патрульної поліції Юлія Шеймухова, передають Патріоти України з посиланням на УНН.

"Зараз під керівництвом начальника Управління патрульної поліції проводиться перевірка причетності патрульних до даного інциденту. Поліцейського, який скоїв наїзд, на період перевірки відсторонено від виконання обов'язків", - повідомили в поліції.

Жінка, яка постраждала в ДТП, знаходиться у травматологічному відділенні 5-Ї міськлікарні.

Вкажуть на двері: В одній із країн ЄС хочуть анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:30

Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...

На Івано-Франківщині чоловік з інвалідністю III групи не прийшов за повісткою до ТЦК й отримав тюремний строк: У чому причина

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:23

Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...