
У Шевченківському районі Запоріжжя автомобіль патрульної поліції збив жінку. Про це повідомила прес-офіцер патрульної поліції Юлія Шеймухова, передають Патріоти України з посиланням на УНН.
"Зараз під керівництвом начальника Управління патрульної поліції проводиться перевірка причетності патрульних до даного інциденту. Поліцейського, який скоїв наїзд, на період перевірки відсторонено від виконання обов'язків", - повідомили в поліції.
Жінка, яка постраждала в ДТП, знаходиться у травматологічному відділенні 5-Ї міськлікарні.
Найближчими днями стовпчики термометрів в Україні піднімуться до критичних відміток. Проте синоптики вже назвали дату, коли спека поступиться місцем похолоданню. Про погодні зміни повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За ...
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...