У Запоріжжі жінка опинилася під колесами авто патрульної поліції

Постраждала в ДТП була госпіталізована до лікарні.

Ілюстрація:on.od.ua

У Шевченківському районі Запоріжжя автомобіль патрульної поліції збив жінку. Про це повідомила прес-офіцер патрульної поліції Юлія Шеймухова, передають Патріоти України з посиланням на УНН.

"Зараз під керівництвом начальника Управління патрульної поліції проводиться перевірка причетності патрульних до даного інциденту. Поліцейського, який скоїв наїзд, на період перевірки відсторонено від виконання обов'язків", - повідомили в поліції.

Жінка, яка постраждала в ДТП, знаходиться у травматологічному відділенні 5-Ї міськлікарні.

Хитрий план відправки на "СВО"? Кремль узявся за медицину - мігрантам можуть перекрити шлях до лікарень

неділя, 28 червень 2026, 9:48

У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...

Парфуми та косметика в Україні можуть стати розкішшю? Що зміниться з серпня

неділя, 28 червень 2026, 9:45

Із 3 серпня в Україні можуть зрости ціни на косметику та парфумерію через запровадження нових правил маркування продукції. передають Патріоти України. Відтепер виробники та імпортери повинні будуть наносити на кожну одиницю товару розширену інформацію,...