У Запоріжжі жінка опинилася під колесами авто патрульної поліції

Постраждала в ДТП була госпіталізована до лікарні.

Ілюстрація:on.od.ua

У Шевченківському районі Запоріжжя автомобіль патрульної поліції збив жінку. Про це повідомила прес-офіцер патрульної поліції Юлія Шеймухова, передають Патріоти України з посиланням на УНН.

"Зараз під керівництвом начальника Управління патрульної поліції проводиться перевірка причетності патрульних до даного інциденту. Поліцейського, який скоїв наїзд, на період перевірки відсторонено від виконання обов'язків", - повідомили в поліції.

Жінка, яка постраждала в ДТП, знаходиться у травматологічному відділенні 5-Ї міськлікарні.

Коли в Україні спаде спека: Синоптики оновили свій прогноз

неділя, 28 червень 2026, 21:53

Найближчими днями стовпчики термометрів в Україні піднімуться до критичних відміток. Проте синоптики вже назвали дату, коли спека поступиться місцем похолоданню. Про погодні зміни повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За ...

Пошукайте по шухлядах: За яку 5-копійчану монету заплатять 10 000 грн

неділя, 28 червень 2026, 21:01

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...