Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, якого окупаційна влада Криму утримує під вартою, закликав кримських татар не голосувати на виборах в Держдуму РФ на півострові. Про це йдеться в його заяві, яку опублікував на своїй сторінці захисник Чийгоза Микола Полозов у Facebook, зазначають Патріоти України.
Він нагадав, що депутати останнього скликання прийняли "злочинні рішення, що дозволили почати війни і потягли за собою захоплення чужих територій і тисячі смертей".
"В результаті таких дій Росії кримські татари виявилися, не по своїй волі, в окупації на своїй історичній батьківщині - в Криму. Президент РФ Путін вважає, що "... кримські татари не повинні бути розмінною монетою в тому, що трапилося". А це означає, що участь у виборах з порушенням всіх міжнародних норм, що спричинить за собою їх невизнання, є нічим іншим як спробою використовувати наш народ як розмінну монету", - заявив Чийгоз.
"Це також йде в розріз політичними і моральними принципам кримських татар, які не прийняли незаконну анексію Криму", - додав він.
"На тлі постійних репресій десятків кримських татар з метою залякування, заборони представницького органу - Меджлісу кримськотатарського народу, викрадень і вбивств, що проводяться, незаконних обшуків, незаконно заарештованих, які сидять в тюрмах і вже тепер в "психлікарнях", хіба ми маємо право поставитися до загарбника лояльно", - обурився він.
Чийгоз нагадав "кремлівським маріонеткам", що кримські татари пройшли безліч труднощів, але не зламалися.
"Так, деякі з нас загинуть, а частина знову піддасться депортації, відстоюючи право свого народу на свободу і право вибирати як будувати своє майбутнє! Але жити в "тюрмі народів" за принципом "Кримські татари повинні своє майбутнє пов'язати з Росією" не будуть" , - зазначив він.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...