"Удар" з неба: Українців попередили про серйозну небезпеку (відео)

У неділю 7-го і в понеділок 8-го жовтня потрібно уважно стежити за своїм здоров'ям - в Україні сплеск магнітних бур. До групи ризику потрапляють метеочутливі люди, літні, діти та ті, хто страждає від серцево-судинних та інших хронічних захворювань, повідомляють Патріоти України.

В наслідок впливу магнітних бур очікуються головні болі, гіпертонічні кризи, скачки тиску, безсоння, нездужання, тривожність і апатія. Можливі загострення хронічних хвороб.

Причини магнітних коливань безпосередньо пов'язані з нашою зіркою. Коли на Сонці виявляються різні спалахи, відбувається викид частинок плазми, які на величезній швидкості мчать до нашої планети. Електромагнітне поле Землі, яке нас захищає, стискається і тому відбувається часта зміна магнітних потоків.

Важливо розуміти, що хоч науково вплив магнітних бур ще не доведено, людям особливо з серцево-судинними захворюваннями або тим, хто вже переніс інсульт або інфаркт краще перестрахуватися і уважно стежити за своїм здоров'ям у ці дні.

Особливу увагу слід приділити вимірювання артеріального тиску, як гіпертонікам, так і гіпотонікам. У перших можливо будуть спостерігатися різкі скачки в верх, а інших же можливо, що тиск буде падати. Зазвичай, люди орієнтуються на такі показники: 120 верхній тиск, і 80 нижній. У людей похилого віку, цілком допустимо, щоб тиск піднімався до 140/90 мм. рт. ст.

Люди, які регулярно відстежують свій тиск, розуміють які показники для них є нормою. Решта ж повинні орієнтуватися на своє самопочуття і наведені вище показники.

Харчування

Оскільки всі необхідні вітаміни і мікроелементи ми отримуємо з їжі і, часто, правильна дієта є одним з головних ефективних помічників в лікуванні різних захворювань, ми розпитали фахівця про те, що включити в свій раціон на цей період.

"Якщо ви метеочутлива людина і схильні до впливу магнітних бур, то правильне харчування може полегшити ваш стан. В такі дні краще не вживати важку їжу - смажені, гострі, м'ясні страви, а віддати перевагу свіжим овочам і фруктам, зелені, горіхам, ягодам, нерафінованим рослинним маселам. Більше пити чистої води і трав'яних чаїв - підійдуть м'ята, меліса, ромашка, Іван-чай "- радить дієтолог Ірина Ісаєва .

Фізична активність

Під час поганого самопочуття, найчастіше хочеться відлежатися. Часом, ми і самі вигадуємо собі різні симптоми, щоб виправдати наше небажання займатися. Але під час магнітних бур, чи можна займатися активним спортом при хорошому самопочутті?

"У дні магнітних бур рекомендується знизити фізичну активність. Якщо людина займається спортом, необхідно трохи зменшити рівень навантаження. Але не варто і залишатися під замком - спокійні, нетривалі піші прогулянки на свіжому повітрі можуть поліпшити самопочуття. Найважливіше уникати стресових ситуацій і дотримуватися гігієни сну - лягати в ліжко до півночі і спати не менше 8 годин "- розповідає терапевт Наталія Носенок.

Мовний омбудсмен Кремінь розповів, у скількох школах України досі вивчають російську як окремий предмет

середа, 1 травень 2024, 23:32

Мовний омбудсмен Тарас Кремінь опублікував звіт за 2023 рік щодо дотримання мовного закону у різних сферах діяльності. Згідно з ним, в Україні залишилося три школи, в яких російську мову викладають як окремий предмет. Водночас 20% дошкільнят не розумію...

Показав чудовий результат: Український військовий став чемпіоном Європи з гирьового спорту

середа, 1 травень 2024, 22:56

Старший лейтенант і учасник збірної України з гирьового спорту Олексій Остапчук став чемпіоном Європи в командній естафеті з класичного поштовху гирі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє 115 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ, де с...