
Українська співачка Наталія Мирна опублікувала в мережі зворушливу пісню "Хотілось весни". Лірична балада отримала друге життя через більше, ніж 15 років. Свого часу композицію "Хотілось весни" для Наталі написав лідер групи "Скрябін" Андрій Кузьменко, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Давно хотіла створити для цієї теплої пісні нову форму, тому що вважаю, що вона заслуговує довге життя в серцях людей, як і її автор", - говорить артистка.
Саундпродюсером синглу виступив Олександр Уніцький, учасник групи "The ВЙО", а партію фортепіано зіграв Олександр Москаленко, музикант Київського квартету саксофоністів Національної філармонії.
Відзначимо, що Наталя Мирна будувала свою співочу кар'єру ще в середині 90-х. Артистка випустила студійний україномовний альбом, але через деякий час вирішила спробувати свої сили за кордоном. Зараз же Наталя Мирна не тільки пише нову музику і видає пісні, а й керує столичною студією вокалу.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...