Використовують поліроване хутро шотландських овець, а також матеріали, з яких шиють відомі італійські бренди. На виробництві "лаптів" працюють 100 швачок і чоботарів. Одну пару взуття кроять, шиють та клеять приблизно за годину, а потім відправляють до спеціального цеху, де до неї пришивають підошву. Українські "лапті" не копіюють, а створюють свої власні зразки підошов, проте намагаються повторювати вдалі конструкції, аби нозі було зручно.
Олександр першим в Україні почав продавати своє взуття в популярній мережі гаджетів. Сьогодні лапті протають на острівцях у торгових центрах Одеси, Києва та Харкова. Всього за рік вони потрапили на подіум у Нью-йорку.
Це перший такий бренд в Україні. У "лаптях" немає нічого китайського. Вони співпрацюють із українськими дизайнерами, з якими також створюють ексклюзивні моделі, які продаються у світових шоу-румах.
Інститут океану Шмідта, поділився результатами своєї глибоководної експедиції, що тривала поблизу Південних Сандвічевих островів, , передають Патріоти України з посиланням на видання Livescience. Серед найбільш вражаючих знахідок опинилась риба глибоко...
Український парламент не планує переглядати питання щодо зменшення мобілізаційного віку. Першочерговими завданнями залишаються перемога України та збереження її суверенітету. Про це заявив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі Громадського рад...