Використовують поліроване хутро шотландських овець, а також матеріали, з яких шиють відомі італійські бренди. На виробництві "лаптів" працюють 100 швачок і чоботарів. Одну пару взуття кроять, шиють та клеять приблизно за годину, а потім відправляють до спеціального цеху, де до неї пришивають підошву. Українські "лапті" не копіюють, а створюють свої власні зразки підошов, проте намагаються повторювати вдалі конструкції, аби нозі було зручно.
Олександр першим в Україні почав продавати своє взуття в популярній мережі гаджетів. Сьогодні лапті протають на острівцях у торгових центрах Одеси, Києва та Харкова. Всього за рік вони потрапили на подіум у Нью-йорку.
Це перший такий бренд в Україні. У "лаптях" немає нічого китайського. Вони співпрацюють із українськими дизайнерами, з якими також створюють ексклюзивні моделі, які продаються у світових шоу-румах.
У Черкасах тренерка дитячого танцювального гуртка, який діяв на базі школи № 20, зібрала кошти на поїздку дітей до Грузії, однак, за словами батьків, програла їх у казино. Про інцидент повідомили батьки вихованців гуртка до місцевого видання 18000. Под...
В водоймах України майже немає гігантських сомів, вага яких перевищувала б 100 кілограмів, бо їх виловлюють у дрібнішій вазі. Про це розповіла іхтіолог Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України Юлія Куцоконь, передають Патріоти України. Вона...