Використовують поліроване хутро шотландських овець, а також матеріали, з яких шиють відомі італійські бренди. На виробництві "лаптів" працюють 100 швачок і чоботарів. Одну пару взуття кроять, шиють та клеять приблизно за годину, а потім відправляють до спеціального цеху, де до неї пришивають підошву. Українські "лапті" не копіюють, а створюють свої власні зразки підошов, проте намагаються повторювати вдалі конструкції, аби нозі було зручно.
Олександр першим в Україні почав продавати своє взуття в популярній мережі гаджетів. Сьогодні лапті протають на острівцях у торгових центрах Одеси, Києва та Харкова. Всього за рік вони потрапили на подіум у Нью-йорку.
Це перший такий бренд в Україні. У "лаптях" немає нічого китайського. Вони співпрацюють із українськими дизайнерами, з якими також створюють ексклюзивні моделі, які продаються у світових шоу-румах.
Історія, схожа на казку, сталася з жителем столиці США на ім'я Томмі М. Чоловік став володарем 1 мільйона доларів, і стверджує, що передбачав свою удачу уві сні. Про це пише UPI, передають Патріоти України . Житель Вашингтона, округ Колумбія, розповів,...
Термін безвізового перебування громадян України в Грузії скорочено з трьох років до одного року, передають Патріоти України. Відповідні зміни до постанови уряду №255 від 5 червня 2015 року «Про затвердження переліку країн, громадяни яких можуть в’їжджа...