Український прапор у "сірій зоні" біля Донецька викликає сказ бойовиків, допомагаючи виявити їхні позиції (відео)

Нещодавно бійці ЗСУ вивісили у прапор України, а згодом і червоно-чорний стяг. Бойовики будь-що намагаються обстрілами збити їх, однак це їм не вдається.

Скрін відео

Під окупованим Донецьком у "сірій зоні" українські бійці вивісили український прапор, а згодом і червоно-чорний, від чого бойовики просто казяться. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.

Позиції ЗСУ під Донецьком бойовики регулярно обстрілюють з танка, шпигують безпілотниками та накривають з мінометів. Українські бійці також у боргу не залишаються.

Нещодавно вони вивісили у "сірій зоні" прапор України, а згодом і червоно-чорний стяг. Бойовики будь-що намагаються обстрілами збити їх, однак це їм не вдається, а бійці тим часом фіксують позиції, з яких терористи гатять.

Хіти тижня. Відрізали голову та з'їли: Моторошне вбивство харківського копа (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 17:00

Імовірно вбивство сталося 1 жовтня, труп чоловіка був виявлений 11 жовтня в підвалі по вул. Краснодарській, 173. У Харкові в районі Салтовки вбили прапорщика Володимира Петрова, після чого відрізали голову від тіла, передають Патріоти України з посилан...

Хіти тижня. "В УПЦ (МП) є серйозні настрої, спрямовані на відрив від Москви", - релігієзнавець

неділя, 21 жовтень 2018, 15:30

Новим предстоятелем об'єднаної Української православної церкви, найімовірніше, оберуть одного із тих ієрархів, які зараз керують своїми єпархіями чи церквами в Україні. Це, скоріш за все, буде та людина, що зможе повести за собою саме в цей момент. Про...