Український прапор у "сірій зоні" біля Донецька викликає сказ бойовиків, допомагаючи виявити їхні позиції (відео)

Нещодавно бійці ЗСУ вивісили у прапор України, а згодом і червоно-чорний стяг. Бойовики будь-що намагаються обстрілами збити їх, однак це їм не вдається.

Скрін відео

Під окупованим Донецьком у "сірій зоні" українські бійці вивісили український прапор, а згодом і червоно-чорний, від чого бойовики просто казяться. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.

Позиції ЗСУ під Донецьком бойовики регулярно обстрілюють з танка, шпигують безпілотниками та накривають з мінометів. Українські бійці також у боргу не залишаються.

Нещодавно вони вивісили у "сірій зоні" прапор України, а згодом і червоно-чорний стяг. Бойовики будь-що намагаються обстрілами збити їх, однак це їм не вдається, а бійці тим часом фіксують позиції, з яких терористи гатять.

Вражаючі кадри: Біля берегів курортного Бердянська помітили смерч (відео)

понеділок, 16 липень 2018, 15:30

Біля берегів курортного міста Бердянськ в Запорізькій області помітили смерч, повідомляють Патріоти України. Як видно на відеозапису, смерч, який зафіксували в районі порту, супроводжувався рясними опадами і знаходився недалеко від берега. Про руйнува...

"Донбасс, любящий Россию, можно либо запугать, либо купить", - блогер

понеділок, 16 липень 2018, 15:10

"Обычная донбасская семья, которая в мае 2014 ходила на референдум, боялась "Правого сектора" и звала россию. Почти 4 года оккупации они говорили, что им Украина ничего не дала, что слава Богу, что всё сейчас вот так", - пише у своєму блозі Юлія Родчен...