Український прапор у "сірій зоні" біля Донецька викликає сказ бойовиків, допомагаючи виявити їхні позиції (відео)

Нещодавно бійці ЗСУ вивісили у прапор України, а згодом і червоно-чорний стяг. Бойовики будь-що намагаються обстрілами збити їх, однак це їм не вдається.

Скрін відео

Під окупованим Донецьком у "сірій зоні" українські бійці вивісили український прапор, а згодом і червоно-чорний, від чого бойовики просто казяться. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.

Позиції ЗСУ під Донецьком бойовики регулярно обстрілюють з танка, шпигують безпілотниками та накривають з мінометів. Українські бійці також у боргу не залишаються.

Нещодавно вони вивісили у "сірій зоні" прапор України, а згодом і червоно-чорний стяг. Бойовики будь-що намагаються обстрілами збити їх, однак це їм не вдається, а бійці тим часом фіксують позиції, з яких терористи гатять.

Хіти тижня. "Руками, ногами и головой об плитку, аж звенело": Група підлітків у Донецьку побила окупантів

вівторок, 24 квітень 2018, 23:22

Спочатку російські найманці переслідували молодь, яка намагалася втекти, але потім переслідувачі самі перетворилися на жертви. «Донецк.19.30. Прям у центрального входа в Континент человек 20 пацанов (14−16 лет) от...ярили двух вояк, и ногами, и руками,...

Кремль помстився Марку Фейгіну

вівторок, 24 квітень 2018, 21:42

Адквокат в останні роки вів справи українських політв'язнів, в тому числі Надії Савченко, журналіста Романа Сущенка та інших. Більше не адвокатом був визнаний Марк Фейгін за рішенням Рада палати адвокатів Москви. Про це він повідомив в Твіттер, передаю...