"Укрзалізниця" "відморозилась" від НП: Пасажирка потягу Київ-Рахів, на яку впала полиця, заплатила за лікування понад $5 тисяч

В "Укрзалізниці" заявили, що полиця була справна. Вагон, у якому стався інцидент, і далі возить пасажирів.
Постраждала Надія Полякова. Фото: Фейсбук.

Пасажирка потяга Київ-Рахів Надія Полякова, яка постраждала через падіння полиці, витратила на лікування понад $5 тис. За її словами, представники Укрзалізниці або страхової компанії Арсенал не пропонували допомогу. Про це вона розповіла у п’ятницю, 25 грудня, передають Патріоти України.

У жінки - перелом тазу. Зараз вона відновлюється після операції в тернопільській лікарні. Платити за лікування їй доводиться самостійно. Їй встановили апарат для скріплення кісток, який треба носити місяць. Потім має бути повторна операція.

“Апарат, який поставили, десь 5 тисяч доларів коштує. Одну томографію мені вже зробили - теж десь 800 гривень, 5 рентгенів до операції, 5 після... Я в шоці, це дуже недешево … Від Укрзалізниці ніякої допомоги ніхто не пропонував. Зі страхової зі мною теж ніхто не зв’язувався”, - сказала Полякова.

Як розповідає постраждала, 22 грудня, коли вона їхала в потязі Київ-Рахів, на неї впала верхня полиця разом із іншою пасажиркою. “Та частина, де голова, була на місці, а та, де таз і ноги – вона була на мені… Наполовину впала на мене”, - згадує Полякова.

В "Укрзалізниці" заявили, що полиця була справна. Вагон, у якому стався інцидент, і далі возить пасажирів, розповідав директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан. Також Красноштан заявляв, що кошти за лікування Надії Поляковій має відшкодувати страхова.

Джерело: Громадське.ua

Вбивцею 16-річної школярки в П'ятихатках виявився батько п'яти дітей: У МВС розкрили гучні подробиці

вівторок, 26 вересень 2023, 9:28

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко розкрив подробиці про вбивцю 16-річної школярки у П'ятихатках Дніпропетровської області. Підозрюваним виявився батько п'ятьох дітей. Наймолодшій дитині вбивці – 5 років, а старша - ровесниця загиблої дівчини. Про ...

В яких областях українцям найлегше знайти роботу та кого шукають роботодавці

вівторок, 26 вересень 2023, 8:53

В Україні до топ-5 областей за кількістю роботи входять й далі нарощують число вакансій Харківська (3 732), Одеська (6 927), Львівська (9 705), Дніпропетровська (9 831) та Київська (33 283). Київщина йде одним із лідерів приросту (+11% до липня) разом ...