13 грудня християни відзначають День святого апостола Андрія Первозванного. Це свято завжди було дуже важливим для українців. Об’єднуючи православні і язичницькі традиції воно стало одним із найяскравіших днів в черзі новорічно-різдвяних свят, зазначають Патріоти України.
Всім відомо, що ніч напередодні дня Андрія вважається магічною і саме тому в цей час прийнято ворожити. А от в день самого свята є інша традиція – куштувати за святковою трапезою вареники з різним начинням та пригощати ними гостей.
Вважається, що на Андрія обов’язково потрібно поласувати варениками, аби бути щасливим в наступному році.
Правильні вареники повинна ліпити жінка – всі етапи приготування страви відповідають фазам Місяця. На тарілці повинно бути 29 вареників – відповідно до кількості днів в місячному календарі.
Готуючи вареники, господиня значно посилює свою жіночу енергетику, оскільки страва символізує вагітність.
Головною начинкою до вареників у свято вважався мак, оскільки він є символом чоловічої сили. Сам вареник - символізує жіночу енергетику, тому в поєднанні з маком – страва стає українським символом "Інь-Янь", що приносить гармонію в сімейні стосунки.
Починаючи з 4 жовтня 2024 року, поліція Хмельницької області розслідує ймовірне декларування недостовірної інформації з боку чоловіка голови МСЕК Хмельниччини Володимира Крупи, передають Патріоти України. Поки Володимиру Крупі правоохоронці не оголошув...
У Великій Британії у п’ятницю, 22 листопада, чоловік зізнався, що здійснив підпал лондонської комерційної нерухомості, пов’язаної з Україною. Також він визнав, що отримав гроші від іноземної розвідки у справі, яку пов’язують з РФ. Про це повідомляє аге...