"Уже нет Путина, это некий дракон": Відомий росіянин жорстко висловився про свого президента (відео)

Якщо колись Володимир Путін прокинеться з усвідомленням, що зробив безліч помилок, то вже не зможе нічого виправити.
Віталій Манський. Фото: Німецька хвиля.

Станом на 2018 рік президент Росії Володимир Путін вже не є людиною із плоті і крові і не має влади як такої. Про це розповів російський режисер Віталій Манський, передають Патріоти України.

"Це вже не людина, так би мовити, з плоті і крові. Це якийсь дракон. Шварцевский дракон, якого навіть Путін сам персонально перемогти не може. Тобто в принципі у Путіна вже як такого, на мій погляд, влади нема", - розповів режисер.

На його думку, якщо в один день Путін прокинеться з усвідомленням, що зробив безліч помилок, то вже не зможе нічого виправити. "Він не зможе перемогти Путіна, ось цього дракона, який править Росією і, на жаль, буде правити ще дуже довго. Ось це найсумніше", - підсумував Манський.

Раптом відчув сильний удар: Водій фури розповів подробиці трагедії на Житомирщині

субота, 21 липень 2018, 19:58

Чоловік віз вантаж з Харкова до Тернополя, рухаючись по правій смузі. Подробиці трагедії на трасі Київ-Чоп розповів водій фури, в яку влетіла маршрутка, передають Патріоти України. Журналісти, які прибули на місце аварії, виявили водія фури в кабіні. Ч...

Не х...й шастать: У Польщі винесли вирок російському пілоту за порушення повітряного простору

субота, 21 липень 2018, 19:44

Росіянин прилетів до Польщі з Чехії, а повітряний простір порушив поблизу Ченстохова. Суд у Польщі засудив російського пілота, обвинуваченого в порушенні повітряного простору країни під час візиту Папи Римського, до умовного позбавлення волі. Про це по...