"Уже нет Путина, это некий дракон": Відомий росіянин жорстко висловився про свого президента (відео)

Якщо колись Володимир Путін прокинеться з усвідомленням, що зробив безліч помилок, то вже не зможе нічого виправити.
Віталій Манський. Фото: Німецька хвиля.

Станом на 2018 рік президент Росії Володимир Путін вже не є людиною із плоті і крові і не має влади як такої. Про це розповів російський режисер Віталій Манський, передають Патріоти України.

"Це вже не людина, так би мовити, з плоті і крові. Це якийсь дракон. Шварцевский дракон, якого навіть Путін сам персонально перемогти не може. Тобто в принципі у Путіна вже як такого, на мій погляд, влади нема", - розповів режисер.

На його думку, якщо в один день Путін прокинеться з усвідомленням, що зробив безліч помилок, то вже не зможе нічого виправити. "Він не зможе перемогти Путіна, ось цього дракона, який править Росією і, на жаль, буде правити ще дуже довго. Ось це найсумніше", - підсумував Манський.

Хіти тижня. У 10 разів сильніше Хіросіми! З'явилося відео потужного вибуху метеорита на Камчатці

субота, 23 березень 2019, 18:30

У мережі опублікували відео вибуху метеора, який увійшов в атмосферу над Беринговим морем біля узбережжя Камчатки. Інцидент стався ще в грудні минулого року, але лише зараз відео потрапило в мережу. Падіння космічного тіла зафіксували камери американсь...

Будні "наддержави": У Росії на канатній дорозі трапилася НП із туристами (відео)

субота, 23 березень 2019, 18:20

Фахівці з'ясовуватимуть причину екстреної зупинки на кілька годин, а туристам поки що пообіцяли компенсацію. На популярному російському гірськолижному курорті в Шерегеше в Кемеровській області 23 березня зупинилася канатна дорога, через що 38 осіб кіль...