"Уже нет Путина, это некий дракон": Відомий росіянин жорстко висловився про свого президента (відео)

Якщо колись Володимир Путін прокинеться з усвідомленням, що зробив безліч помилок, то вже не зможе нічого виправити.
Віталій Манський. Фото: Німецька хвиля.

Станом на 2018 рік президент Росії Володимир Путін вже не є людиною із плоті і крові і не має влади як такої. Про це розповів російський режисер Віталій Манський, передають Патріоти України.

"Це вже не людина, так би мовити, з плоті і крові. Це якийсь дракон. Шварцевский дракон, якого навіть Путін сам персонально перемогти не може. Тобто в принципі у Путіна вже як такого, на мій погляд, влади нема", - розповів режисер.

На його думку, якщо в один день Путін прокинеться з усвідомленням, що зробив безліч помилок, то вже не зможе нічого виправити. "Він не зможе перемогти Путіна, ось цього дракона, який править Росією і, на жаль, буде правити ще дуже довго. Ось це найсумніше", - підсумував Манський.

Покинув університет у Польщі, щоб захищати Україну: Зворушлива історія героя ООС (відео)

понеділок, 10 грудень 2018, 18:11

Бойовики збільшили кількість обстрілів майже по всій лінії фронту. Зокрема, бої на околицях окупованого Донецька тривають зараз щодня, повідомляють Патріоти України. Це на собі відчуває прифронтова Мар'їнка, де противник щодня обстрілює як позиції укр...

Знімав укладку асфальту під снігом: У Краматорську побили журналіста (фото)

понеділок, 10 грудень 2018, 17:39

У Краматорську Донецької області побили журналіста-фрілансера Андрія Романенка, коли він знімав, як під час дощу в міському парку клали асфальт. Постраждалий розповів "Радіо Свобода", що увечері 9 грудня побачив, як будівельна бригада, попри сильний до...