"Уже нет Путина, это некий дракон": Відомий росіянин жорстко висловився про свого президента (відео)

Якщо колись Володимир Путін прокинеться з усвідомленням, що зробив безліч помилок, то вже не зможе нічого виправити.
Віталій Манський. Фото: Німецька хвиля.

Станом на 2018 рік президент Росії Володимир Путін вже не є людиною із плоті і крові і не має влади як такої. Про це розповів російський режисер Віталій Манський, передають Патріоти України.

"Це вже не людина, так би мовити, з плоті і крові. Це якийсь дракон. Шварцевский дракон, якого навіть Путін сам персонально перемогти не може. Тобто в принципі у Путіна вже як такого, на мій погляд, влади нема", - розповів режисер.

На його думку, якщо в один день Путін прокинеться з усвідомленням, що зробив безліч помилок, то вже не зможе нічого виправити. "Він не зможе перемогти Путіна, ось цього дракона, який править Росією і, на жаль, буде правити ще дуже довго. Ось це найсумніше", - підсумував Манський.

Хіти тижня. Про що не люблять згадувати у Москві: Азовське море було внутрішньо українське

вівторок, 25 вересень 2018, 0:10

"Братній народ" старанно впродовж півтора сторіччя, з перервами, намагався знищити українську мову та асимілювати українців у "російському морі". Така логіка імперії. І царської , і радянської, і їх злобного уламку – путінської. Патріоти України пропон...

Хіти тижня. Вчені з'ясували, що станеться з організмом, якщо пити каву кожен день

понеділок, 24 вересень 2018, 23:55

"Герой знаменитого сериала "Твин Пикс" - агент ФБР Дейл Купер - не обходился ни дня без крепкого черного кофе. Возможно, он знал, что у тех, кто регулярно пьет кофе, намного больше шансов прожить еще 10 лет, чем у тех, кто не употребляет этот напиток в...