В Ірландії терміново шукають людину на посаду "обіймача котів"

​Кандидат повинен розуміти муркотіння і розрізняти його види і, найголовніше, любити кішок.

В Ірландії шукають обіймача котів. Фото: ЖЖ.

В Ірландії з'явилася незвичайна вакансія - дублінська ветеринарна клініка шукає людину, яка буде обіймати котів. Про це повідомляється на сайті клініки justcats.ie, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Єдина ветеринарна клініка в Дубліні для кішок шукає співробітника для роботи з доброзичливим "котячим персоналом".

Повідомляється, що ідеальний кандидат повинен мати ніжні руки, здатні пестити і гладити кішок протягом тривалих періодів часу. Також здобувачеві потрібно розуміти муркотіння і розрізняти його види. Головна вимога клініки - мати кваліфікацію у ветеринарній сфері.

"Ви шалено любите кішок? Ви рахуєте кошенят перед тим, як заснути? Ви годуєте бездомних кішок в своїй місцевості? Якщо ви відповісте" так "на деякі або на всі ці питання, звертайтеся щодо роботи з кішками", - йдеться в описі вакансії.

Головне завдання "обіймача" котів - заспокоювати найбільш стривожених і нервових пацієнтів клініки.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...