Нейромережу вже навчили генерувати фотографії неіснуючих людей. І їхні фото виглядали дуже реалістично. Цього разу штучний інтелект спробували навчити генерувати фото котів. Однак, це для ШІ виявилось куди складнішим завданням. Знімки можна побачити на сайті thiscatdoesnotexist.com. Але будьте обережні, котики - виглядають потворно, зазначають Патріоти України.
Як і у випадку з людськими фото, використали алгоритм під назвою StyleGAN. Але фото людей вирізнялись неймовірною реалістичністю. Та у випадку з котиками, вони виглядають, як картини Пікассо, — деякі частини тіла прикріплені зовсім не туди.
Чому нейромережа не впоралась з котиками
Дослідниця Джанелль Шейн припускає, що причина може бути у різноманітності масивів даних, на яких вчилась нейромережа. "Штучний інтелект мав вчитися генерувати котів в різних позах, під різними кутами, часто - з іншими котами, меблями, людьми, навіть з текстами-підписами на картинках. Модель, яка генерує портрети людей, отримала набагато вужче завдання: працювати з людськими обличчями із виглядом спереду. Якби їй доручили генерувати людські тіла або одяг, особливо в різних позах, теж виникли б проблеми", - пояснила науковець.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...