В історичній частині Києва на будмайданчику активісти виявили археологічні артефакти (фото, відео)

Знахідки були виявлені поблизу сходів на Пейзажній алеї, котрі наразі перебувають на реконструкції.

Знайдені артефакти. Фото:Facebook

Археологічні артефакти були знайдені на місці будівельного майданчика, у історичній частині Києва. Про це повідомляє один з активістів Штабу оборони Києва на своїй сторінці у Facebook, інформують Патріоти України.

За словами активістів знахідки були виявлені на будівельному майданчику поблизу сходів на Пейзажній алеї, котрі наразі перебувають на реконструкції.

Враховуючи культурну вагу знахідки, активісти одразу ж сповістили поліцію та передали знахідки на зберігання до історичного музею.

Вона сказала "так": Український військовий освідчився своїй дівчині на блокпосту (фото)

неділя, 29 травень 2022, 12:22

Воїн Збройних сил України Богдан, який служив в армії з 2013 року, торік вирішив подумати про родину і зробив паузу у військовій кар’єрі. Проте повномасштабне вторгнення РФ внесло корективи у його плани, тож військовий освідчився своїй дівчині Катерині...

На шляху до колонізації Червоної планети: Дрон Ingenuity оновив власний політний рекорд на Марсі (відео)

неділя, 29 травень 2022, 10:21

Дрон NASA на Марсі Ingenuity зняв відео рекордного за відстанню польоту, повідомляє NASA. Сам політ відбувся 8 квітня, він був 25-м з початку місії. . Гелікоптер подолав 704 метри зі швидкістю понад 19 км/год, це був найшвидший та найдовший політ дрон...