У Карпатах - повний апокаліпсис: Річки та заповідне озеро Синевир завалені сміттям (фотофакти)

Найбільше сміття саме біля озера, де пластикові пляшки застряють.

Сміття - справа рук місцевих жителів. Фото: Р. Михайлюк.

Фотограф Роман Михайлюк оприлюднив знімки гір пластикових пляшок, скинутих на території природного заповідника в Закарпатті. Ситуація в заповідній зоні наближається до катастрофи, пишуть Патріоти України з посиланням на "Таймер".

"Найбільше пляшок - в річках на Закарпатті. В принципі, ця проблема по всій Україні, але там наклалася ще місцева проблема - рельєф не дозволяє робити масштабні звалища, а бідність не дозволяє вибудовувати переробні заводи", - зазначив Михайлюк.

За його словами, забруднюють заповідник не туристи, а самі місцеві жителі. Фотограф також підкреслив, що найбільше сміття бачив " біля озера Синевир, і все, що нижче за течією, до водосховища", де пляшки застряють.

"Там повний апокаліпсис, особливо зараз, коли повені принесли все, що місцеві жителі накидали на берега під гаслом" Вода все забере", - додав свідок забруднення.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

На поминках окупанта з ЧФ РФ у Севастополі отруїлося семеро людей: двоє померли

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:27

У Севастополі тимчасово окупованого Криму заявили про дивну смерть кількох людей після походу до ресторану. Вони нібито стали жертвами отруєння на поминках російського офіцера, який помер від "бавовни" по штабу ЧФ РФ, передають Патріоти України. Автори...