У Карпатах - повний апокаліпсис: Річки та заповідне озеро Синевир завалені сміттям (фотофакти)

Найбільше сміття саме біля озера, де пластикові пляшки застряють.

Сміття - справа рук місцевих жителів. Фото: Р. Михайлюк.

Фотограф Роман Михайлюк оприлюднив знімки гір пластикових пляшок, скинутих на території природного заповідника в Закарпатті. Ситуація в заповідній зоні наближається до катастрофи, пишуть Патріоти України з посиланням на "Таймер".

"Найбільше пляшок - в річках на Закарпатті. В принципі, ця проблема по всій Україні, але там наклалася ще місцева проблема - рельєф не дозволяє робити масштабні звалища, а бідність не дозволяє вибудовувати переробні заводи", - зазначив Михайлюк.

За його словами, забруднюють заповідник не туристи, а самі місцеві жителі. Фотограф також підкреслив, що найбільше сміття бачив " біля озера Синевир, і все, що нижче за течією, до водосховища", де пляшки застряють.

"Там повний апокаліпсис, особливо зараз, коли повені принесли все, що місцеві жителі накидали на берега під гаслом" Вода все забере", - додав свідок забруднення.

Євросоюз заборонить продаж автомобілів на бензині та дизелі: Рада ЄС ухвалила рішення

середа, 29 березень 2023, 9:59

У Європейському Союзі поступово забороняють продавати бензинові та дизельні автомобілі. Такі автомобілі можуть зникнути з автосалонів вже з 1 січня 2035 року, проте через позицію Німеччини було введено деякі послаблення. Про це йдеться у повідомленні Р...

Як ЗАЗ намагався розправити крила: Як презентували "Таврію" для ринку Латинської Америки

середа, 29 березень 2023, 9:50

"Таврію" продавали у Чилі з жовтня 1990 року до листопада 1991 року. Модель не мала попиту на місцевому ринку. . В інтернеті показали, як виглядав рідкісний експортний варіант ЗАЗ-1102 "Таврія" для ринку Чилі. Знімки опублікували на сайті VeoAutos.cl....