В очікуванні обіцяної реконструкції: Шулявський шляхопровід ще більше "втомився" і знов каліче автотранспорт

Мабуть міський голова давно не катався тут на своїх велосипедах та мотоциклах. Ось споруда і "розслабилась", а разом з нею і київські чиновники, що відповідають за стан аварійного мосту.

У Києві на Шулявському шляхопроводі просто із асфальту вилізла арматура, пошкоджені колеса більш ніж 10 авто, повідомляють Патріоти України з посиланням на dtp.kiev.ua.

"Знову втомився Шулявський шляхопровід, тепер зверху, від Індустріального на Дорогожичі, пошкоджені колеса більш ніж 10 авто! Деякі стоять нижче вже біля зупинки. Частина лагодитися прямо на мосту", - йдеться в повідомленні. Посеред проїжджої частини ями з арматурою, що стирчить. Диски рве як пластикові.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

YOUkraine: На місці погромів під ОП встановили дзеркальну інсталяцію (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 20:45

Під Офісом Президента, який нещодавно відмивали від написів, з'явилася дзеркальна інсталяція YOUkraine, повідомляють Патріоти України. Напис встановили до 30-річчя Незалежності України. Інсталяція розміщена на вулиці Банковій. У написі YOUkraine дзерка...