В Одесі націоналісти спалили георгіївську стрічку, а пенсіонери співали "Катюшу" під гімн України (відео)

Активісти публічно спалили георгіївську стрічку, яку хтось поклав біля пам'ятника.
Пенсіонерам не дали спокійно святкувати "по-радянськи". Фото: соцмережі.

В Одесі 10 квітня пройшли святкові заходи з нагоди Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників, які ознаменувалися кількома інцидентами, передають Патріоти України.

Вранці біля пам'ятника Невідомому матросу пройшов урочистий мітинг, а ввечері там зібралися представники націоналістичних організацій. Біля монумента зібралося близько 60 чоловік на чолі з Дем'яном Ганулом. Вони публічно спалили георгіївську стрічку, яку хтось поклав біля пам'ятника.

Потім до пам'ятного знаку Невідомому матросу підійшла група людей похилого віку з метою проведення святкового мітингу. Одесити пенсійного віку почали згадувати радянське минуле і співати пісні тих часів, в тому числі "Катюшу". Однак організатори мітингу включили гімн України, підключивши апаратуру до колонок, таким чином заглушивши спів пенсіонерів.

Хіти тижня. "Русские военные нас ненавидят и считают Керчь "дырой": Жителі Криму раптово "прозріли"

неділя, 23 вересень 2018, 1:00

До ватників Керчі дійшло, що окупанти ненавидять жителів Криму. В окупованому Криму жителі Керчі поскаржилися, що росіяни ненавидять їх. У Twitter блогер "Кримський бандерівець" розповів історію місцевого жителя про те, як він здав квартиру російському...

Хіти тижня. Увага! Популярне знеболювальне виявилося смертельно небезпечним

неділя, 23 вересень 2018, 0:10

Вживання навіть малих доз диклофенаку значно збільшує шанси розвитку серйозних серцево-судинних захворювань. Крім того, пацієнти, які брали для знеболення диклофенак, в три рази частіше страждали від серцевих захворювань, ніж ті, хто вживали парацетамол.