
В Одесі у селищі Котовського в житловому будинку впав ліфт, всередині якого були дві жінки і чотиримісячне немовля. Про це повідомляє Думская, інформують Патріоти України.
Інцидент стався у будинку №84/2, що на Дніпропетровській дорозі. За словами мешканців будинку на восьмому поверсі у ліфт зайшли троє людей – Ольга Шамрай з чотиримісячною донькою Вікторією та бабуся молодої мами Олена Шамрай.

"Спочатку ліфт спускався як зазвичай, але в районі другого поверху раптом почувся різкий гуркіт, ліфт впав у підвал, люди підстрибнули, злякалися. Подзвонили в диспетчерську, згасло світло, хвилин через 15-20 приїхала аварійка і визволила людей", – розповіли сусіди сім'ї Шамрай.
Дивом ніхто не постраждав. Відомо, що термін служби
ліфтів у будинку закінчився ще у 2011 році.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...