В одному з районів Львова повністю згоріло авто (фото)

Причиною загоряння автомобіля стала несправна проводка. На щастя, ніхто не постраждав.

Наслідки вибуху. Фото:facebook

Очевидці повідомили про вибух автомобіля у львівському мікрорайоні Сихів. Про це пише спільнота "Варта1 " на своєму сайті, передають Патріоти України.

Насправді на проспекті Червоної Калини (навпроти амбулаторії SINEVO) у Львові загорівся автомобіль Golf3, свідки повідомили про вибух. Однак, ця інформація не підтвердилася, автомобіль загорівся через несправну проводку.

Як стало відомо з власних джерел, загорілась проводка авто, вибуху не було, автомобіль повністю згорів Звук вибуху виник через горіння авто. Ніхто не постраждав.

Чоловік ледь не втратив ногу після того, як його... вкусив родич під час великої сімейної бійки

п’ятниця, 9 червень 2023, 21:00

У США чоловік не міг ходити після того, як його вкусив родич під час сімейної бійки. Як виявилося, він підхопив м'ясоїдні бактерії. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Донні Адамс з Тампа-Бей, штат Флорида, ледь не втратив ногу після ...

Останній працюючий енергоблок ЗАЕС переводять у режим "холодного зупину"

п’ятниця, 9 червень 2023, 20:53

Державна інспекція ядерного регулювання України видала розпорядження "Енергоатому" вивести у "холодну зупинку" енергоблок №5 Запорізької АЕС. Обмеження експлуатації діятиме до усунення виявлених порушень. Про це повідомила прес-служба ДІЯРУ, передають ...