В одному з київських супермаркетів мережі "Сільпо" двоє озброєних підлітків напали на охоронців, після чого втекли з місця події. Інцидент був зафіксований на камери спостереження. Про це повідомив "Київ Оперативний" на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Так, хлопці вирішили вкрасти з магазину пляшку коньяку, текіли і шоколадку. Охорона помітила, як вони поклали спиртне під куртку і пройшли повз касу, не сплативши за товар, після чого їх попросили затриматися. Молоді люди розпорошили в обличчя охоронцеві газовий балончик і втекли.
Через використання балончика всередині приміщення, супермаркет довелося закрити, а відвідувачів і персонал евакуювати. Приблизно через годину, в момент, коли охороні надавали допомогу лікарі швидкої допомоги, підлітки повернулися в магазин в балаклавах і з бейсбольними битами.
Порушники відразу ж налетіли на охорону і почали бити, а потім знову втекли. В даний час поліція проводить розслідування. Оскільки одному з них вдалося забрати пляшку коньяку, було заведено кримінальну справу за статтею 187 Кримінального Кодексу України "Розбій".
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...