В пам'ять про великого актора: У Києві в річницю смерті Леоніда Бикова з'явився мурал на його честь (фото)

Фасад будинку, в якому жив актор, прикрасив художник Микола Янок.

У вівторок, 11 квітня, виповнилося 38 років з дня смерті відомого українського актора Леоніда Бикова. До цієї дати художник Микола Янок прикрасив фасад будинку, в якому жив актор, символічним муралом. Про це повідомляє Сегодня, передають Патріоти України.

"Коли я вперше побачив меморіальну табличку на будинку по вулиці Туманяна, 8, мені стало соромно, і захотілося якось її оживити, що чи", - зізнався автор муралу. - Це кадр зі знаменитого фільму "В бой идут одни старики", де він в образі комполка Титаренка. Тут ще буде нотний ряд і 15 зірочок. Думаю, до завтра закінчу".

За словами чоловіка, ініціатива вшанувати пам'ять актора таким чином була його власна. Деякі мешканці будинку допомогли фінансами на фарбу.

Леонід Биков трагічно загинув в автомобільній катастрофі під Києвом 11 квітня 1979 року, йому було лише 50 років.

У будинку на вул. Туманяна, 8, актор проживав в 1975-1979 роках. Леонід Биков дуже любив рибалити на Русанівському каналі - міг сидіти за вудкою годинами.

Місцеві жителі згадують, що у нього ніколи не було "зоряної хвороби", і, незважаючи на свою популярність, він був доброзичливим. Часто ходив у магазин, де купував докторську ковбасу - дуже вже він її любив.


Леся Нікітюк перекрила міст у Києві, приїхала поліція (відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:07

Телеведуча знімає новий туристичний проект, чи був у неї дозвіл на перекриття дорожнього руху, не повідомляється. Відома українська телеведуча Леся Нікітюк задля зйомок своєї тревел-програми перекрила міст у Києві. Дівчина розповіла про пригоду у своєм...

З архіву ПУ. Прямо на робочому місці: Після обстрілу на Донбасі помер лікар, який рятував поранених бійців ОС (фото, відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:00

У листопаді 2018 року Іван Герцен як офіцер запасу був призваний терміном на 18 місяців у Збройні сили України. Працював у військовому госпіталі в Дніпрі, де лікував поранених у зоні ООС бійців. Помер відомий одеський травматолог-ортопед Іван Герцен, я...