
На Місяці виявлені глибокі підземні тунелі, які можуть стати місцем перших людських колоній на супутнику Землі, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вчені знайшли глибоку діру на плато "Пагорби Маріуса", діаметр якої становить десятки метрів, ще в 2009 році. У минулому ж році, місія НАСА Gravity Recovery and Interior Laboratory виявила гравітаційні аномалії, які можуть вказувати на можливі порожнечі. Дослідники поставили питання, чи можуть вони бути просто горизонтальними тунелями, лавовими каналами або ж відкритими виходами магми.
Тепер же за допомогою японського апарату "Кагуя" вчені з'ясували, що поблизу отворів знаходяться великі, багатокілометрові порожнечі. Про результати своїх відкриттів вони повідомили на 48-й конференції Lunar and Planetary Science.
На Землі теж існують аналогічні підземні утворення, які виникають, коли магма охолоджується і поступово стискається, в результаті утворюючи порожній простір.

Якщо розвідувальні місії підтвердять, що на супутнику Землі і справді є глибокі підземні тунелі, то в майбутньому вони можуть стати основою для створення перших місячних колоніальних поселень і науково-дослідних центрів.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...