Вчення Леніна-Сталіна-Путіна до останнього росіянина: У РФ бажають відновити комсомол

Валентина Матвієнко привітала членів Ради Федерації з майбутнім 100-річчям комсомолу, яке відзначатиметься 29 жовтня.

Валентина Матвієнко. Фото: ТАСС.

Вища російське керівництво продовжує занурюватися в риторику пізнього СРСР. Слідом за прем'єром Дмитром Медведєвим, який оголосив про кризу і низькі зарплати трудящих в країнах Заходу, ностальгія за комуністичним минулим відвідала спікера Ради Федерації Валентину Матвієнко, передають Патріоти України.

Відсутність в сучасній Росії організації на зразок ВЛКСМ (Всесоюзної ленінської комуністичної спілки молоді) «викликає жаль», заявила вона в середу. Як повідомляє ТАСС, Матвієнко привітала членів Ради Федерації з майбутнім 100-річчям комсомолу, яке відзначатиметься 29 жовтня.
«Абсолютна більшість присутніх у цьому залі пройшли цю школу. Впевнена, всі ми з вдячністю згадуємо проведені роки в комсомолі: затребуваність молоді, ті справи, які поручалися молодим людям», - сказала спікер.
«Мені шкода, що сьогодні немає такої організації, яка могла б таким чином підтримувати молодих робітників, службовців і вчених», - додала Матвієнко. Вона також повідомила, що ювілею ВЛКСМ присвячена виставка в Раді Федерації, на якій представлені плакати 40-80-х років, які «відображають славний бойовий і трудовий шлях комсомолу».

Хіти тижня. У Росії розробили новий герб Білорусі із котячою мордою та картоплею: Білоруси "дали здачі"

п’ятниця, 5 червень 2020, 19:30

Російський герб, створений білорусами, виявився ближчим до життєвих реалій і менш привабливим зовні. Але замість новизни дизайнери студії Артемія Лебедєва видали герб у вигляді набору стереотипних уявлень про Білорусь. Центральним елементом герба стала...

"Або надайте докази, або йдіть в ср*ку": Відомий музикант виступив на захист затриманих у справі Шеремета (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 19:28

Лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк опублікував в Instagram відео з вимогою справедливості стосовно затриманих за підозрою у вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка, медика Юлії Кузьменко та волонтерки Яни Дугарь, повідомляють Патр...