Вчення Леніна-Сталіна-Путіна до останнього росіянина: У РФ бажають відновити комсомол

Валентина Матвієнко привітала членів Ради Федерації з майбутнім 100-річчям комсомолу, яке відзначатиметься 29 жовтня.

Валентина Матвієнко. Фото: ТАСС.

Вища російське керівництво продовжує занурюватися в риторику пізнього СРСР. Слідом за прем'єром Дмитром Медведєвим, який оголосив про кризу і низькі зарплати трудящих в країнах Заходу, ностальгія за комуністичним минулим відвідала спікера Ради Федерації Валентину Матвієнко, передають Патріоти України.

Відсутність в сучасній Росії організації на зразок ВЛКСМ (Всесоюзної ленінської комуністичної спілки молоді) «викликає жаль», заявила вона в середу. Як повідомляє ТАСС, Матвієнко привітала членів Ради Федерації з майбутнім 100-річчям комсомолу, яке відзначатиметься 29 жовтня.
«Абсолютна більшість присутніх у цьому залі пройшли цю школу. Впевнена, всі ми з вдячністю згадуємо проведені роки в комсомолі: затребуваність молоді, ті справи, які поручалися молодим людям», - сказала спікер.
«Мені шкода, що сьогодні немає такої організації, яка могла б таким чином підтримувати молодих робітників, службовців і вчених», - додала Матвієнко. Вона також повідомила, що ювілею ВЛКСМ присвячена виставка в Раді Федерації, на якій представлені плакати 40-80-х років, які «відображають славний бойовий і трудовий шлях комсомолу».

Хіти тижня. Ніколи не їжте! Це вбиває! Дієтологиня назвала "бомбу" для шлунка

неділя, 17 листопад 2019, 22:30

Справжньою бомбою для шлунка є смажені пончики, які готують у киплячій олії, найчастіше в трансжирі. Саме трансжири в сукупності з ароматизаротами і барвниками згубно впливають на організм. Таку думку висловила лікарка-дієтологиня Олена Соломатіна в ін...

"Унтерменши с синим паспортом": Російський найманець із Донбасу образив українців-зрадників, які живуть у Москві

неділя, 17 листопад 2019, 22:29

Навіть українці-русофіли та зрадники-колаборанти виявилися для радикального "чистокровного" росіянина занадто огидними. Росіянин Ігор Мангушев, лідер терористичного загону Enot Corp, що довгий час воював у Луганській області на Донбасі, образив українц...