
Жінка, яка залишила трьох своїх дітей без їжі і води закритими в квартирі на Дніпропетровщині, проведе 4 роки у в'язниці. Про це розповідається на сайті ТСН, інформують Патріоти України.
Випадок стався в 2014 році. Тоді 23-річна мати замкнула дітей в квартирі і пішла на два дні розважатися. При цьому вона перекрила навіть воду в квартирі, тому діти не мали що пити. Врятували малюків сусіди, які почули стогін дітей.
Коли відкрили двері, 3-річний хлопчик і 4-річна дівчинка вже не рухалися через виснаження, а їх 1,5-річна сестричка впала в кому. Медики врятували дітей, а їх мати своєї провини не визнавала до останнього - розкаялася тільки перед оголошенням вироку.
"У шлунках дітей були виявлені шматки шпалер, тобто для того, щоб вгамувати голод, діти змушені були їсти шпалери! Жінку позбавили батьківських прав. Діти зараз вже виховуються в іншій родині", - зазначила прес-секретар прокуратури Дніпропетровської області Олександра Сараєва.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...