Відійти від "радянізації": Українці зможуть одружуватися за новими правилами - міністр юстиції

До прикладу, в Україні почнуть працювати пункти, де можна буде одружуватися цілодобово.

Ілюстрація:natemu.infoВже цієї осені українці будуть укладати шлюби за новими спрощеними правилами: реєструвати їх зможуть нотаріуси за прискореною процедурою, а одружуватися можна буде навіть за день. Про це розповів міністр юстиції України Павло Петренко в інтерв'ю ONLINE.UA, передають Патріоти України.

"У Мін'юсту залишилася функція реєстрації одружень, народження і смерті. Ці функції я планую передати місцевим органам влади та нотаріусам. Це буде зручно для людей", - заявив Петренко.

За його словами, таким чином ми відходимо від радянізації.

"Думаю, що новації порадують українців восени. Через кілька тижнів буде запущено кілька пілотних проектів в питанні спрощення реєстрації шлюбу. Ми спробуємо в декількох населених пунктах зробити пілотний проект, щоб люди могли одружитися протягом одного дня. Навіть можна буде укласти шлюб на годину, але це буде коштувати дорожче », - повідомив міністр.

Він додав, що працюватимуть пункти, де можна буде одружуватися цілодобово.

"Я не скажу, де саме, але це будуть міста з найбільшою кількістю туристів і молоді. Також хочемо запустити експрес-одруження в прифронтових містах. Там багато бійців, а подавати заяву і чекати 30 днів незручно", - зазначив Петренко.

Також він додав, що люди зможуть навіть одружитися за кілька годин.

"Скоро можна буде одружитися за кілька годин без зайвих бюрократичних процедур. Люди перестануть відчувати наявність держави і корупції в своєму житті", - підкреслив він.

Хіти тижня. "Ви там студентів побитих збираєте з нагоди річниці їх побиття? Рому послухати не хочете?": Волонтер гнівно звернувся до Зеленського

понеділок, 9 грудень 2019, 20:00

«Рома уже більше двох місяців (!) не живе вдома, не користується мобільним і банально переховується. Через чисельні погрози фізичної розправи, пов’язаної з громадською позицією, оскільки він один з координаторів ініціативи з недопущення забудови на Про...

Хіти тижня. Вибуховий скандал: В Одесі пацієнтів гінеколога таємно знімали... для порносайтів

понеділок, 9 грудень 2019, 19:30

В Одеському онкодиспансері пацієнток таємно знімали на відео для порносайтів. Приховану камеру було встановлено в кабінеті гінеколога. Про це стало відомо з рішення Київського районного суду Одеси, опублікованого в Єдиному державному реєстрі судових рі...