Відпочинок не для всіх: Дівчину-інваліда не пустили в легендарний львівський ресторан

Зіславшись на зайнятість, хостес відмовився допомогти інваліду спуститися в зал ресторану, який, як відомо, знаходиться в підвалі.

У львівській Криївці. Фото: citykey.net

У Львові дівчину з обмеженими можливостями на інвалідному візку не пустили в легендарний ресторан "Криївка", відмовивши в допомозі спуститися вниз по сходах. Про те, що трапилося у себе в Facebook повідомив відомий письменник і журналіст Руслан Горовий, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Ось був у вихідні з друзями у Львові і зіткнувся з іншою бідою. З ставленням звичайних людей. Нас не пустили в" Криївку ", - написав він.

За словами Горового, з ним була дівчина на інвалідному візку, поява якої призвело в розгубленість адміністрацію ресторану. Зіславшись на зайнятість, хостес відмовився допомогти інваліду спуститися в зал ресторану, який, як відомо, знаходиться в підвалі.

"Так ніколи мені тут, мені людей розсаджувати треба!" - процитував слова представника "Криївки" журналіст. За словами Горового, він не став чекати допомоги від інших відвідувачів ресторану, покинувши заклад.

"Бійки не сталося тільки тому, що Віка, яка була на візку, мене попросила. Я стиснув зуби, і розвернувши її, поїхав ... У всіх адекватних країнах, де я побував, ставлення до людей з обмеженими можливостями інше. І завезуть, і допоможуть . Тим більше, що ми не жебракувати прийшли, а гроші витратити ", - обурився він.

Опубліковано Ruslan Gorovyi 2 березень 2016 р.

Проблеми почнуться наступного року: Чому більшості українців доведеться працювати після 60-ти років

четвер, 22 лютий 2024, 16:56

В Україні значно погіршиться ситуація з пенсіями. Цьогоріч, аби отримати пенсію у 60 років, потрібен 31 рік стажу. Вже наступного року вимоги збільшать на 12 місяців. Поступово лише ті, хто має 35 років стажу, зможуть вчасно отримувати пенсію. Іншим до...

"Якщо буде допомога менша, нам треба більше буде мобілізувати людей": Арамія розповів, як хочуть закривати фронт в Україні

четвер, 22 лютий 2024, 16:30

В Україні хочуть призвати ще 500 тисяч військовозобов'язаних. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що чим меншу допомогу отримає Україна від США, тим більше людей доведеться мобілізувати до ЗСУ. Як повідомляє Фокус, відповідне відео пуб...